Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Doświetlanie zakrętów POLIFT


aprox99

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kolega poprzez vcds uruchomił mi doświetlanie zakrętów poprzez lampy przeciwmgielne w zderzaku. Efekt jest smutny, w nocy prawie tego nie widać, może trzeba inne żarówki kupić? Miałem 3 lata temu inne a4b8 i tam naprawdę to było super, nie wiem może było to światło oryginalne z reflektora głównego? Kto zrobił coś takiego i jaki jest efekt świecenia, bo na youtubie świeci mocno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, aprox99 napisał:

Witam, kolega poprzez vcds uruchomił mi doświetlanie zakrętów poprzez lampy przeciwmgielne w zderzaku. Efekt jest smutny, w nocy prawie tego nie widać, może trzeba inne żarówki kupić? Miałem 3 lata temu inne a4b8 i tam naprawdę to było super, nie wiem może było to światło oryginalne z reflektora głównego? Kto zrobił coś takiego i jaki jest efekt świecenia, bo na youtubie świeci mocno

 

witam

dobry efekt doświetlania zakrętów uzyska się tylko na oryginalnych lampach bixenon z funkcją doświetlania zakrętów, zwykłe bixenony tego nie mają

aby wymienić lampy bixenon zwykły na taki z doświetleniem zakrętów jest sporo roboty i kosztów tj. lampy do wymiany, BM09 do wymiany, trochę zmiany w instalacji elektrycznej, zdjęcie ochrony itd

 

lampy przeciwmgielne faktycznie za wiele nie dają światła na drogę

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na youtubie jest filmik i tam świecą ok, byłbym z tym zadowolony, u mnie nawet tego nie widać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmień żarówki na mocniejsze, może te już są słabe. Jakieś led Cree czy coś takiego i powinno być lepiej. Chociaż w dzień to wątpię żeby to jakoś dobrze świeciło. Mam skretne bixy i wieczora pora to najlepiej widać. Jak skrecasz a z naprzeciwka auto stoi albo jedzie to całe auto można oświetlic heh. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, mam problem z doświetlaniem w lampie, doswietlanie z halegena działa ale te z lampy nie, wymieniłem żarówki h7 a komputer po usunięciu błędu dalej pokazuje to samo błąd 51 lewej strony... Pomocy

Edytowane przez Skora22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wykoduj te z halogenów i zostaw tylko kodowanie tych w lampach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...