Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Turbina BWE


Damian_Grzego

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Potrzebuje informacji odnośnie turbiny, w najbliższym czasie mam do wymiany kolektor wydechowy który muszę wymienić wraz z turbiną (podobno nie da rady osobno) i pytanie, czy jeśli mam motor o oznaczeniu BWE a turbinę 06D145701E, to czy tylko i wyłącznie będzie pasowała turbina z tym oznaczeniem czy podejdzie inną np. 06D 145 701 F/C ? Lub z innym oznaczeniem motoru np. BUL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będzie pasować z każdego 2.0TFSI z B7 BGB,BWE,BWT,BPG,BUL obojętne,chyba że chcesz coś dłubać ponad 300KM to pakować K04-064 z S3 i nie bawić się w hybrydy bo to ma krótkie nóżki.

 

Edytowane przez Hołowczyc20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2019 o 16:38, Damian_Grzego napisał:

Cześć,

Potrzebuje informacji odnośnie turbiny, w najbliższym czasie mam do wymiany kolektor wydechowy który muszę wymienić wraz z turbiną (podobno nie da rady osobno) i pytanie, czy jeśli mam motor o oznaczeniu BWE a turbinę 06D145701E, to czy tylko i wyłącznie będzie pasowała turbina z tym oznaczeniem czy podejdzie inną np. 06D 145 701 F/C ? Lub z innym oznaczeniem motoru np. BUL

zyczliwy mechanik Ci tak powiedzial, ze nie da rady osobno ? ? faktycznie odkrecic opaske to juz szczyt sztuki mechanicznej ..  mam taki kolektor niby na zbyciu ale sam mozesz kupic za okolo 4 stowy + koras jakies 800 (gotowy, niby wywazony) albo na czesci podobnie cenowo = tak czy srak mozliwosci jest pelno jak tu sobie zbudowac turbo.

Edytowane przez KubiaK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...