Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Demontaż zderzaka tylnego


Booster

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy przeczytałem temat ale proszę jeszcze o potwierdzenie czy dobrze zrozumiałem.

Mianowicie chcę wymienić tylni zderzak zwykły na s-line, problem w tym że w zderzaku z s-lina który znalazłem na przekładkę nie ma czujników parktronica, a w moim zderzaku są więc czy nie będzie problemu aby przełożyć samą dokładkę ze zderzaka s-line (bez PDC) do mojego zderzaka zwykłego (ale z PDC). Oczywiście wiem że do przełożenia dokładki potrzebny jest demontaż całego zderzaka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , dzis zauwazyłem w mojej audicy pod tylnym zderzakiem jakis kabel z wtyczka w piety w cos tam , co to mozebyc i do czego słuzy , nieprzygladałem sie dokładniej temu ale mnie to troche zdziwiło co to jest..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie , dzis zauwazyłem w mojej audicy pod tylnym zderzakiem jakis kabel z wtyczka w piety w cos tam , co to mozebyc i do czego słuzy , nieprzygladałem sie dokładniej temu ale mnie to troche zdziwiło co to jest..

Zapewne do modulu zegara sterowanego falami radiowymi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób na regulację zderzaka tylnego w avancie?Założyłem od S4 i nie przylega jak powinno. Tak jakby chciał z 1-2 mm być niżej i lekko cofnięty do tyłu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest jakiś sposób na regulację zderzaka tylnego w avancie?Założyłem od S4 i nie przylega jak powinno. Tak jakby chciał z 1-2 mm być niżej i lekko cofnięty do tyłu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem filmik na YT i tam koleś kazał jeszcze zdjąć tą listwę chromowaną ozdobną, okazało się niepotrzebnie i przy okazji kilka zatrzasków padło ?. Ma ktoś pomysł jak ją przymocować. Jakaś taśma czy klej? Bo cena nowej przeraża

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na taśmie będzie listwa raczej odstawała, chyba najlepiej przykleić ją na jakiś rodzaj kleju do szyby czy coś podobnego, dajesz nie duże kropki i dobrze wciskasz aż wyschnie wtedy listwa ładnie powinna się trzymać na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...