Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

,,,

Czołem Panowie i Panewki. Na wielu forach już bywałem gdyż przygoda z motoryzacją i tuningiem trwa już 12lat bo niegdyś zloty po całej poslce i Honda Civic (jedna z bardziej rozpoznawalnych szczególnie na południu) dziś jednak zmieniłem tą historię na Audi i kupiłem B7 Avant która chodziła za mną od dłuższego czasu ;) Mam nadzieje ze na forum poratujecie nowicjusza dobrą radą pomocnymi wskazówkami i pomożecie rozwiązać jakieś problemy jeśli się pojawią :D Pozdro!

Edytowane przez kitzaj

,,,

Serdecznie witam szanowne grono użytkowników a4 oraz innych modeli. Myśle że, się tu dogadamy, jak mogę to pomogę a i może coś się dowiem.

,,,

Z racji rozpoczęcia mojej przygody z Audi, chce przywitać wszystkich forumowiczów, mam nadzieje, ze sprawnie będziemy współpracować i wymieniac się opiniami, a osobiście w miarę możliwości będę starał się pomagać w rozwiązywaniu problemów :)

Witam wszystkich forumowiczów.

Jestem z Gdańska i od niedawna jestem właścicielem Audi A4 B6.

Mam wiele pytań więc postanowiłem się zarejestrować.

Pozdrawiam wszystkich