Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nowe Audi S6/S7


Rekomendowane odpowiedzi

to rozwiązanie na pewno się przyjmie chociaż budzi kontrowersje wśród osób, które i tak nigdy nie kupią S6, mocny tdi przyjął się w SQ7 i tu też da radę, auto będzie i tak dobrze jechać a ekonomia wygra w wielu przypadkach, mam w domu kilka TDI i mocnego TFSI i tankowanie tegu drugiego jest przykre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze byłem przekonany że w przypadku esy spalanie to rzecz mało istotna. Od tego są normalne auta. Ładowanie gnoju do takiego typu aut to dla mnie porażka. No ale to tylko moje zdanie. Ludzie teraz kupią wszystko co się im pod nos podsunie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, marcin_o23 napisał:

to rozwiązanie na pewno się przyjmie chociaż budzi kontrowersje wśród osób, które i tak nigdy nie kupią S6, mocny tdi przyjął się w SQ7 i tu też da radę, auto będzie i tak dobrze jechać a ekonomia wygra w wielu przypadkach, mam w domu kilka TDI i mocnego TFSI i tankowanie tegu drugiego jest przykre

Przyjąć się przyjmie, Niemcy wbrew pozorom bardzo lubią diesle, problem natomiast jest "wizerunkowy", o ile tak jak piszesz w SQ7 diesel 4.0 chodził pięknie i było to świetny pomysł przy tej ciężkiej krowie ( swoja drogą SQ7 sprzedawał się świetnie i Audi zabolało że musieli przestać je robić ) tak w "nowym" S6 ten diesel po prostu nie daj swoimi osiągami poczucia że jedziesz czymś trochę lepszym i to jest głównie problem tego samochodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale czasy się zmieniają, teraz rządzi ekologia chociaż i tak człowiek żyje w syfie, w każdym bądź razie jedną grupę użytkowników może nie przekona ale trafi do innej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ekologią to wszystko tak naprawdę ma niewiele wspólnego.

Gdyby w tym był chociażby wspomniany silnik z SQ7 to jeszcze, ale to co włożyli to jak dla mnie nie lokuje samochodu w hierarchii modeli usportowionych. A druga sprawa ja osobiście zwyczajnie wole charakterystykę silnika benzynowego niż diesla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możemy narzekać, że to diesel ale przynajmniej S6 jest ładniejsza niż RS6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Latałem czerwoną i wygląda naprawdę fajnie ?

 

IMG_20190810_131331.jpg

IMG_20190810_131312.jpg

IMG_20190810_131321.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, dekiel 13 napisał:

Tak zglebiona fabrycznie ?

Tak. To auto testowe Audi Polska. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Hugo napisał:

Latałem czerwoną i wygląda naprawdę fajnie ?

 

IMG_20190810_131331.jpg

IMG_20190810_131312.jpg

IMG_20190810_131321.jpg

Piękna ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎15‎.‎12‎.‎2019 o 15:35, Hugo napisał:

 

Miałem okazję widzieć białego Avanta na zywca. Dzwięku silnika w zasadzie nie ma ale za to wydech bulgocze już na wolnych obrotach jakby siedziało jakieś prawilne V8:thumbup1::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...