Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpie przy puszczeniu gazu


przemciotorun

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przeczytałem wiele tematow gdzie opisywane byly problemy z szarpanie po puszczeniu gazu ale nigdzie nie znalazlem odpowiedzi na moj problem.

auto jak w opisie, problem jest taki ze nie zaleznie od biegu/predkosci po calkowitym puszczeniu gazu auto szarpnie, przy dodawaniu gazu nie ma zadnego problemu. w aucie zmieniona jest pompa na 11/walek/wtryski/kolektor/itp. wywalony kat i zaslepiony egr, jednak szarpanie bylo juz szybciej, auto zostalo tez wystrojone i poustawiane wszystko, ale szarpanie jak bylo (jeszcze przed wymiana gratow i strojeniem) tak jest, wymieniajac kolektor dolotowy przejrzalem go czy nie ma zadnych pekniec, nowa uszczelka, wszystko zlozone na paste.... (czytalem ze nieszczelnosc w kolektorze dolotowym moze powodowac szarpanie) wymienione poduszki silnika i skrzyni oraz przedni odboj ale szarpie jest dalej.... na vagu zadnych bledow nie ma.... 

dwie rzeczy ktore zauważyłem to wyjezdrzajac rano z parkingu na podjezdzie podczas jazdy w gore  potrafi "poszarpywac" nie majac jeszcze do konca puszczonego sprzegla i to ze spalanie na fisie mam bardzo niskie (spalanie realne jest normalne takie jak bylo zawsze) jezdzac po miescie ponizej 4 a na trasie na pelnym zbiorniku zasieg dochodzi do 2000km.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...