Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B7 170 km brd Cieżka decyzja inwestować czy nie


rafal12331

Rekomendowane odpowiedzi

To co dowód  tożsamości  ma lewy tak ? Jak niby by to przeszło przy sprzedaży za kilka tyś z lewymi papierami , gość przy mnie pisał dane z dowodu ...  a to ze auto będzie  uziemione to niestety jedna z najgorszych rzeczy ... tylko wymienię te wtryski to ktoś tu pisał ze zaraz dwumase no to są powoli koszty dosyć dosyć duże.... a to wcale nie moja wina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobisz wtryski i tego tematu będziesz w swoim aucie pewny. Z kosztami dojdziesz do ceny normalnej za takie auto a przynajmniej będziesz go pewny. Okazje to rzadkość, w szczególności w erze internetu i banalnego dostępu do informacji na temat wartości aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, rafal12331 napisał:

To co dowód  tożsamości  ma lewy tak ? Jak niby by to przeszło przy sprzedaży za kilka tyś z lewymi papierami , gość przy mnie pisał dane z dowodu ...  a to ze auto będzie  uziemione to niestety jedna z najgorszych rzeczy ... tylko wymienię te wtryski to ktoś tu pisał ze zaraz dwumase no to są powoli koszty dosyć dosyć duże.... a to wcale nie moja wina

To jest klasyczna umowa kupna-sprzedaży po polsku w której typ wpisał swoje prawdziwe imię i nazwisko ze swojego polskiego dowodu tylko że adres zamieszkania wpisał w Niemczech ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, qruku napisał:

To jest klasyczna umowa kupna-sprzedaży po polsku w której typ wpisał swoje prawdziwe imię i nazwisko ze swojego polskiego dowodu tylko że adres zamieszkania wpisał w Niemczech ?

To jest chyba normalna umowa 

20190413_183815.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://akcyzasamochod.com/auto/umowa-kupna-sprzedazy-samochodu-polsko-niemiecka/

Powodzenia w znalezieniu człowieka i udowodnieniu mu, że od niego kupiłeś :)

Naprawiaj auto i masz nauczkę na przyszłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczwgo niby miał by się nie przyznać ? Skoro są to dane z dowodu a jak lewy dowód  idzie siedzieć wyprze się można grafologa i nic nie zrobi tylko to będzie trwało wiecznie a kto wie jak to się potoczy 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego jest no wyglada fajnie i szkoda sprzedawać ae boję się zeby to nie był tylko wierzchołek  góry lodowek

received_1228508627314243.jpeg

sprzedam-audi-a4-b7-20-tdi-140-sline-skora-navi-abs-golczewo-396783877.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, rafal12331 napisał:

Czyli mówicie  lepiej wylozyć te 6 tys niż sprzedać? 

Pewnie... jak masz zamiar nim jeździć to oczywiście, że tak. Nie jeden wpakował sporo więcej kasy w swoje auta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umowa wygląda w porządku ale szukaj chłopa w D.

Bałem się że to umowa in blanco z wirtualnym Niemcem bo to jest nagminne.

Kupiłeś kilkunastoletniego dizla sądząc że będzie bezobsługowy ? Przecież to co Ci padło to typowe elementy eksploatacyjne które nie są wieczne.

Równie dobrze za niedługo może być sprzęgło do roboty, dwumas, turbo ... życie :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam typa adres gdzie byłem po auto wybudował dom bo troche gadaliśmy no gdzie jest to wiem ale pewnie się wymiga stwierdzi ze jak jechałem bylo okej , itd moge sprawy nie wygrać a za tą cene mialbym pompki .. a i auto by stało z poł roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że nie ma już co bić piany.

Napraw sobie i będziesz miał spokojną głowę albo sprzedaj ale z tymi usterkami nie liczyłbym na zarobek.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...