Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz tylnych glosników


Danko23

Rekomendowane odpowiedzi

Pany chce podciagnać kabla do tyłu do glosników bo mam tylko z przodu, ktos podpowie co jak robic ? Trzeba jakis wzmacniacz bo nigdy tego nie robilem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Były wersje z takim nagłośnieniem tylko z przodu??

Na początek trzeba wiedzieć jakie masz radio.

I najlepiej będzie założyć oryginalny wzmacniacz, subwoofer i tylne głośniki. Różnice odczujesz kolosalną, już nie mówię o montażu nagłośnienia BOSE.

Te części co napisałem można wyrwać wszystkie za stówę, dużo tego jest, nawet na szrotach

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie "radio android" prawie na końcu jest mój post z bardzo dobrym schematem elektrycznym, w sumie nic tam niema ciężkiego do montażu, wzmacniacz z subwooferem się montuje w bagażniku, głośniki wiadomo gdzie, łączy się parą kabelków między sobą i radiem i gotowe

 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, OlekS napisał:

W temacie "radio android" prawie na końcu jest mój post z bardzo dobrym schematem elektrycznym, w sumie nic tam niema ciężkiego do montażu, wzmacniacz z subwooferem się montuje w bagażniku, głośniki wiadomo gdzie, łączy się parą kabelków między sobą i radiem i gotowe

 

Dzieki, podpytalem troche znajomego i podciagnalem obie strony do kostki glownej bo akurat mialem miejsce na tylne glosniki, wszystki dziala. Troche pozno przeczytem twoj post. Teraz gdybym chcial wlozyc ori suba w pilke tam musze kupic Wzmacniacz i suba? Tylko jak wtedy znowu to popodlaczac. Bo ja sobie puscilem plusa i minusa z obu stron do radia a teraz jak bedzie wzmak to jak to? Hah sory ze tak glupio pytam ale nie wirm :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy te kable od głośników, co podłączyles do radia musisz dać do wzmacniacza, również do wzmacniacza musisz podać 3 przewody sygnałowych z radia, ale już nie z tej kostki co wcześniej, a z innej, taka wąska przy radiu, no i +12v, masę i kabel wzbudzający wzmacniacz, wszystko jest w tym schemacie.

Wtedy to będzie grać)

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

1 godzinę temu, OlekS napisał:

Wtedy te kable od głośników, co podłączyles do radia musisz dać do wzmacniacza, również do wzmacniacza musisz podać 3 przewody sygnałowych z radia, ale już nie z tej kostki co wcześniej, a z innej, taka wąska przy radiu, no i +12v, masę i kabel wzbudzający wzmacniacz, wszystko jest w tym schemacie.

Wtedy to będzie grać)

Kur... gdybym wczesniej wiedział to bym sie nie bawił tylko pewnie wzmaka kupił i od razu zrobił tak jak trzeba ? bo mam suba 500w ale chyba przejde na ori bo szkoda miejsca w bagazniku ehhh 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...