Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Niedziałające lampki we wszystkkich drzwiach


Parnt

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam problem dotyczący lampek w drzwiach (we wszystkich), dolnych jak i bocznych czerwonych.
Wiele widziałem odpowiedzi na podobry problem, że niby mikrostyk uszkodzony..
Ale zaznaczę, że oświetlenie w srodku działa przy otwarciu drzwi, a w ŻADNYCH drzwiach nie działają tytułowe lampki.
Jest jakiś dedykowany bezpiecznik od tego? może gdzieś w komputerze trzeba to włączyć? OBD?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Parnt napisał:

Witam,
Mam problem dotyczący lampek w drzwiach (we wszystkich), dolnych jak i bocznych czerwonych.
Wiele widziałem odpowiedzi na podobry problem, że niby mikrostyk uszkodzony..
Ale zaznaczę, że oświetlenie w srodku działa przy otwarciu drzwi, a w ŻADNYCH drzwiach nie działają tytułowe lampki.
Jest jakiś dedykowany bezpiecznik od tego? może gdzieś w komputerze trzeba to włączyć? OBD?

A działały wczesniej? Zmieniałes jakieś sterowniki w aucie? Może auto było na jakimś serwisie w ASO? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, corradoowner napisał:

A działały wczesniej? Zmieniałes jakieś sterowniki w aucie? Może auto było na jakimś serwisie w ASO? 

Oj zapomniałem napisał, że właśnie kupiłem ten samochód. Nie zwróciłem uwagi przy zakupie na te lampki, a teraz mnie to zastanawia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że są to nie znaczy że działały. Może są tylko klosze. Może ktoś zmieniał boczki. Wyjmij jedna i zobacz czy jest instalacja. Możesz to zrobić bez ściągania boczka. Jeżeli są to trzeba podłączyć komputer i zakodowac. Jeśli przyjmie kodowanie i zaczną świecić to czynność musisz powtórzyć we wszystkich drzwiach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, corradoowner napisał:

To że są to nie znaczy że działały. Może są tylko klosze. Może ktoś zmieniał boczki. Wyjmij jedna i zobacz czy jest instalacja. Możesz to zrobić bez ściągania boczka. Jeżeli są to trzeba podłączyć komputer i zakodowac. Jeśli przyjmie kodowanie i zaczną świecić to czynność musisz powtórzyć we wszystkich drzwiach. 

@Edit

Kolego drogi, miałeś rację. Okazało się, że to atrapy, a w drzwiach nawet nie mam puszczonej wiązki do nich, zatem mogę spać spokojnie. Potrzebować tego nie potrzebuję, ale nie lubię jak coś nie działa :D Pozdrawiam!

Edytowane przez Parnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem, że nie potrzebuję - do momentu kiedy nie założyłem dla bajeru  :D 

Tak czy inaczej polecam dołożyć, Super wygląda, a do tego mega praktyczne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, shevu napisał:

Też myślałem, że nie potrzebuję - do momentu kiedy nie założyłem dla bajeru  :D 

Tak czy inaczej polecam dołożyć, Super wygląda, a do tego mega praktyczne :)

Skąd wiązki poprowadziłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście z modułu w drzwiach. Pin 16 w złączu. W VCDS zaznaczasz bit opisany jako "warning lights installed"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, shevu napisał:

Oczywiście z modułu w drzwiach. Pin 16 w złączu. W VCDS zaznaczasz bit opisany jako "warning lights installed"

Dzięki serdeczne :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...