Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Pakiet oświetlenia


Dejwb7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam borykam się z problem, chciałbym zamontować u siebie pakiet oświetlenia przestrzeni nóg oraz czerwonych lamp ostrzegawczych drzwi i kto wie może i podświetlane klamki.

Potrzebuje pomocy przy zakupie odpowiednich kabli wtyczek itd itp, jeżeli ktoś przerabiał ten temat to proszę o pomoc.

Jeszcze jedno pytanie, czy ta instalacja wystarczy https://www.aliexpress.com/item/8KD947411-For-Audi-A3-A4-B8-A5-A6-A7-A8-Q3-Q5-TT-x12-Door-Panel/32852910528.html?shortkey=22aI3AZb&addresstype=600

i czy będzie pasować ponieważ jest do b8 a ja posiadam b7. Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 szyby w prądzie, moduł nie wiem jaki, nie wiem jak to sprawdzić ale szyby zamykane z pilota, oczywscie zamykanie i otwieranie i bagażnik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł musisz sprawdzić vagiem żeby wiedzieć czy dasz rade go zakodowac żeby działało tak jak w oryginale czyli każde drzwi osobno albo podepniesz się na dole w slupku a do pomarańczowej kostki i wszystkie będą świecić razem ja tak mam i jest ok bo mam za słaby moduł komfortu to dotyczy oświetlenia pod nogami. Jeśli chodzi o drzwi to masz fajnie bo masz 4 szyby w prądzie i musisz tylko zdjąć boczki i dorobić sobie wiązkę. Tu masz fajne zdjęcie O_wietlenie_Audi_A4_8_E0.jpg tylko plus do w przednich drzwiach będziesz musiał sobie dołożyć czyli kupić Pin i wpiąć do kostki bo go nie ma. Jeśli chodzi o tylne drzwi to ci nie powiem dokładnie bo ja mam korby ale chyba wszystko tam jest. Jak coś nie jasno napisałem to pisz pomogę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a to co wysłałem te lampi od a4b8 będą pasować do b7 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego ci nie powiem bo nie jestem pewien ale według mnie to lepiej kupić sobie lampki na forum  bo znajdziesz za 5 zł sztuka a piny do przodu to parę groszy no i trochę metrów kabla.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jaki kabel będzie odpowiedni ? w oplocie, średnica itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U siebie robiłem na 0.35 mm a później owinalem taśmą parcianą 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z kolei mam inny problem, jeśli to można nazwać problemem hehe ? mam dylemat czy zostawić oryginalne zwykłe żarówki czy jednak ledy 6000K może ktoś doradzi, wiadomo że led daje zdecydowanie więcej światła ale oryginalny ciepły kolor ładnie pasuje do skóry już postanowiłem że we wnętrzu zostawiam zwykłe żarówki bo w nocy robią świetny klimat i super się komponują z tą koniakową skórą ale chciałem żeby po otwarciu drzwi na ziemie w nocy coś mocniej świeciło i kupiłem ledy (blue led Philips) może lekko w błękit wpadają chodź ciężko to na zdjęciu uchwycić a może jednak ledy ale o barwie ciepłej hmmmm sam już nie wiem.

20190626_221844.jpg

20190626_221945.jpg

Edytowane przez popo601
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...