Jump to content
2 2
olivier_ch

A4 B8 2013 2.0TDI 177 szybkie pytania

Recommended Posts

Witajcie, 

rozważam zakup: https://www.otomoto.pl/oferta/audi-a4-audi-a4-b8-sline-polift-2-0-177km-ID6BbATF.html#7c20a2d1ca

Co myślicie o wyposażeniu w odniesieniu do ceny? Niby jest sline wew. i zew. ale chyba te auta bywały sporo lepiej wyposażone (alcantara, bang olufsen, elektryczna klapa bagażnika...)

200k przebiegu. Rozrząd zrobiony, o czym jeszcze trzeba pomyśleć? Czy to już czas na sprzęgło i dwumase?

Coś rzuca Wam się w oczy w tym ogłoszeniu? :)

Posted (edited)

Znów cieć pisze o podgrzewanej przedniej szybie której a4b8 po prostu nie ma. Może jeszcze nie czas na dwumasę ale już za chwilę

Edited by aprox99

11 godzin temu, olivier_ch napisał:

Czy to już czas na sprzęgło i dwumase?

A słychać go? Najlepiej na gorącym silniku schyl się pod auto najlepiej za przednim  kołem lewym lub prawym i posłuchaj, jest słychać klepanie jeśli jest kaput, od przodu nie słuchaj bo nie usłyszysz, po pierwsze silnik zagłusza a po drugie skrzynia jest za silnikiem. Oglądałem kilka A4 B8 zanim kupiłem swoje, wszystkie hałasowały 

W A4 B8 2.0tdi z większą mocą czas na sprzęgło może być i  20tyś. km po wymianie. Ostatnio oglądałem historię podobnej A4 z tym samym silnikiem i po 3 latach (85tyś. km) wymieniali w niemieckim ASO kpl. sprzęgła z dwumasą po reklamacji klienta. Jak będą oznaki zużycia to wynegocjuj obniżenie ceny i sam wymień, a będziesz wiedział co tam siedzi.

Cena przyzwoita przy tym lakierze i felgach 19", szczególnie jak jest możliwość cesji leasingu. Oczywiście jeśli auto nie ma ukrytych wad.

Sline zewnętrznego, to raczej nie ma, albo niepełny ? Alcantary brak, to i lepiej, nie wytrze się.

6 godzin temu, Charls napisał:

A słychać go? Najlepiej na gorącym silniku schyl się pod auto najlepiej za przednim  kołem lewym lub prawym i posłuchaj, jest słychać klepanie jeśli jest kaput, od przodu nie słuchaj bo nie usłyszysz, po pierwsze silnik zagłusza a po drugie skrzynia jest za silnikiem. Oglądałem kilka A4 B8 zanim kupiłem swoje, wszystkie hałasowały 

To klekotanie jest jakieś specyficzne, łatwo wyłapać? Masz może jakieś nagranie, albo linka ?

2 minuty temu, ferdek77 napisał:

Sline zewnętrznego, to raczej nie ma, albo niepełny ? Alcantary brak, to i lepiej, nie wytrze się.

To klekotanie jest jakieś specyficzne, łatwo wyłapać? Masz może jakieś nagranie, albo linka ?

A czego Twoim zdaniem brakuje do pełnego zew. sline?  Ja nie widzę tylko alu listew wokół szyb

31 minut temu, olivier_ch napisał:

A czego Twoim zdaniem brakuje do pełnego zew. sline?  Ja nie widzę tylko alu listew wokół szyb

nic nie ma z sline zew 😀

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\O A4 wiemy wszystko....inni mogą nas tylko kopiować\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\

33 minuty temu, Wihajster napisał:

nic nie ma z sline zew 😀

:)

ee jak to? :) . moglbym prosić o link do pełnego slina dla porównania? w google images nie widzę różnicy

Posted (edited)
16 minut temu, olivier_ch napisał:

ee jak to? :) . moglbym prosić o link do pełnego slina dla porównania? w google images nie widzę różnicy

Edited by vertus69

Wygląda na to, że przedni zderzak sline, brak progów sline, tył słabo widać żeby ocenić.

Dziwne to. Kiedy audi daje emblemat sline na bokach?

4 minuty temu, olivier_ch napisał:

Wygląda na to, że przedni zderzak sline, brak progów sline, tył słabo widać żeby ocenić.

Dziwne to. Kiedy audi daje emblemat sline na bokach? 

chodzi o wnętrze

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\O A4 wiemy wszystko....inni mogą nas tylko kopiować\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\