Skocz do zawartości
IGNOROWANY

radio CONCERT USA


aleks.li

Rekomendowane odpowiedzi

WItajcie, 

Chciałabym się poradzić o kilka rzeczy, jeśli wątek już był to przepraszam ?
Mianowicie kilka dni temu nabyłam moją zabaweczke A4 b6 2.0 TFSI quatro 224km  2014r.  Kupiłam w PL ale była to wersja na Stany Zjednoczone. 
Cały komputer pokładowy jest w jęz ang (ok to nie problem) ale ma inne częstotliwości jesli chodzi o radio, ustawienia itp 

Pytanie 1: Jak to wszystko doprowadzić do ładu aby było przystosowane do PL wersji? Nie znam się na tym , być może trzeba wgrać nowy program? inaczej zaprogramować? etc..? 
Macie jakiegoś sprawdzonego "magika" najlepiej z Warszawy którego możecie polecić ? Może ktoś miał podobny problem? 

Kolejna kwestia to nawigacja.. otóż moja wersja A4 nie jest wersja s-line i nie ma tego pokrętła przy skrzyni biegów co za tym idzie bardziej "obrazkowego" wyświetlacza , a napis "NAVI" mam tylko na kierownicy (jednak po naciśnięcia pojawia się że przycisk nieobsługiwany...) nie mam go na  panelu tam gdzie CD itp. 
(dołączam zdjęcia)

Pytanie 2: Czy w tej wersji jest również możliwośc wgrania nawigacji? Jeśli tak to co polecacie z tym zrobić ? Czy równiez "magik" od całego komputera pokładowego będzie w stanie to zaprogramować zupełnie inaczej niż jest (czyt. dodać pewne rzeczy itp)

Na koniec pomęczę Was jeszcze w jednym wątpu pytaniem o bluetooth i AUX ??

Pytanie 3: Czy bluetooth w tej wersji działa tylko jako zestaw głośnomówiący? Bo tak faktycznie mi się paruje z telefonem ale już np muzyki z telefony czy YT nie puszczę... 
Jeśli tak to czy da się to jakoś obejśc aby do odtwarzania muzyki też był użyteczny? (nie mówie tu o mozliwości podłączenia transmitera, tylko bezpośrednio na Bluetooth)

I na koniec... 

Pytanie 4: Mam w schowku końcówkę z której można zrobić AUX , jakkiej przedłużki do tego potrzebuję konkretnie aby kupić ? Nie wiem czy model tel ma znaczenie ale w iPhone 8 który posiadam nie ma wejścia jack...

Z góry dziękuje Wam za pomoc ? :) 
Wiadomość PV też mile widziana jeśli ktoś miał podobny problem kiedyś i to "ogarnął" ;) 
 

**Poniżej dołączam zdjęcia odnoście NAVI

57277907_382266365831280_399708932378984448_n.jpg

57308634_2141847725869198_8845894134372761600_n.jpg

Edytowane przez aleks.li
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...