Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie laczy sie komputer z ECU a4 b5 2.8 quattro


moras22

Rekomendowane odpowiedzi

no to jak w temacie.. problem zaczal mi sie gdy kupilem auto cos mi rozladowywalo aku, kupilem uzywany tak samo zaczelo sie rozadowywac, kupilem nowy jeszcze wiekszy i tez sie rozladowal.. sprawdzilem i zabiera mi 1.5a bodajze z akumulatora, znalazlem bezpiecznik ale nie naprawialem tego tylko wyciagalem go jak wysiadalem z auta jak wsiadalem to wsadzalem. Az nagle przy wkladaniu cos mi zaiskrzylo i patrze na licznik przestawil mi sie przebieg w dol.. Potrzebuje powrocic do takiego jaki byl a nie da sie polaczyc zadnego komputera ani supervaga ani nic, zero komunikacji. Co mam sprawdzic? bezpieczniki nie wygladaja na spalone...  a i jeden mam spalony wymienilem na nowy to zaczelo mi sie topic spryskiwacz bo niby jest podgrzewany... wyciagnalem go calkowicie. Pytanie co mam zrobic zeby poalczyc sie z komputerem co mam sprawdzic itp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jakbyś podał nr bezpiecznika, przez który ciągnie Ci tak prąd.

Z tego co piszesz to obstawiam, że pewnie licznik masz jaeger (za pewne również i on kradnie prąd) i to on będzie powodem braku komunikacji z ecu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2019 o 22:44, Fazii napisał:

Najlepiej jakbyś podał nr bezpiecznika, przez który ciągnie Ci tak prąd.

Z tego co piszesz to obstawiam, że pewnie licznik masz jaeger (za pewne również i on kradnie prąd) i to on będzie powodem braku komunikacji z ecu.

tak dokladnie taki mam licznik i mam z nim problemy i w jak wkladalem bezpiecznik to przestawil sie przebieg... ale dzisiaj popryskalem kontakt sprayem i o dziwo bylo polaczenie ale jakims komputerem nie vagiem i tylko moglem sprawdzic czy sa jakeis bledy na engine ale nie bylo, we wtorek jake sprawdzic czy polaczy mi supervaga.. to przedostatni rzad u gory 10 a dolny liczac od lewej strony. ale pozniej sprawdze ktory to pin dokladnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...