Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zarysowany zderzak - pomoc


vofrrn

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Na wstępie przepraszam za ewentualne błędy (zły dział, zły tytuł itp.)

Do sedna. Sprawa wygląda tak, że dzisiaj pewien jegomość zarysował mi tylni zderzak. Nie jest to duże zarysowanie, ale jednak szpeci karoserię. Zostawił karteczkę za wycieraczką z numerem telefonu i numerem pokoju (jestem w hotelu za granicą). Jutro zapukam do jego drzwi w celu wyjaśnienia sprawy. No właśnie... Jestem  pierwszy raz w takiej sytuacji, nie wiem ile mogę zarządać odszkodowania z jego ręki. Bo tylko pieniądze wchodzą tu w grę. Wstawiam Wam fotkę, abyście mi pomogli w ewentualnej wycenie. Pozdrawiam. 

20190418_154241.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to tylko zarysowanie i zderzak na mocowaniach jest cały to 600 zł powinno być ok żeby polakierować zderzak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde lakierowanie 1 elementu to koszt 200-400 zł nie przesadzajmy. To jest do usunięcia bez lakierowania całego elementu. Zaprawka, papier ścierny, polerka i voila! Z 500-600 zł powinien dać bo auto tak czy siak gdzieś musisz wstawić, więc strata Twojego czasu etc. Ja zawszę mówię tak:

słuchaj, zadzwonię po policję na dzień dobry mandat + pkt. Na terenie publicznym masz 250-500 zł mandatu + 6 pkt karnych, dalej zgłaszam to do twojej Ubezpieczalni i zniżki Ci lecą. Na dzień dobry z 200-500 zł zależy za ile OC masz, a gorzej jak masz z 4 auta na Twoje OC. Przy dobrych wiatrach jesteś w plecy minimum 600 zł i 6 pkt karnych koncie. Płacisz teraz 600 czy czekamy na patrol? A w przypadku większych szkód to od razu Policja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Makale napisał:

Kurde lakierowanie 1 elementu to koszt 200-400 zł nie przesadzajmy. To jest do usunięcia bez lakierowania całego elementu. Zaprawka, papier ścierny, polerka i voila! Z 500-600 zł powinien dać bo auto tak czy siak gdzieś musisz wstawić, więc strata Twojego czasu etc. Ja zawszę mówię tak:

słuchaj, zadzwonię po policję na dzień dobry mandat + pkt. Na terenie publicznym masz 250-500 zł mandatu + 6 pkt karnych, dalej zgłaszam to do twojej Ubezpieczalni i zniżki Ci lecą. Na dzień dobry z 200-500 zł zależy za ile OC masz, a gorzej jak masz z 4 auta na Twoje OC. Przy dobrych wiatrach jesteś w plecy minimum 600 zł i 6 pkt karnych koncie. Płacisz teraz 600 czy czekamy na patrol? A w przypadku większych szkód to od razu Policja.

Taaaa :)

20 godzin temu, vofrrn napisał:

Zostawił karteczkę za wycieraczką z numerem telefonu i numerem pokoju (jestem w hotelu za granicą). Jutro zapukam do jego drzwi w celu wyjaśnienia sprawy. No właśnie... Jestem  pierwszy raz w takiej sytuacji, nie wiem ile mogę zarządać odszkodowania z jego ręki. Bo tylko pieniądze wchodzą tu w grę. Wstawiam Wam fotkę, abyście mi pomogli w ewentualnej wycenie. Pozdrawiam. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...