Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Regulator ciśnienia


AndrzejewskiA4B8

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, 

Dziś wyminiałem zawor cisnienia paliwa, powodem był drgający silnik.

po wymianie drgania ustały, lecz pojawił sie problem taki jak mrugająca kontrolka od swiec żarowych.

na biegu jałowym wszystko ok, podczas jazdy po przekroczeniu 2tys obr auto traci moc zapalają sie kontrolki i błąd o niskim cisnieniu paliwa. 

odpowietrzałem układ poprzez odkrecenie przewodu do wtryskiwacza, ale to nic nie dało,

może trzeba to zrobiic inaczej lub coś jeszcze po wymianie tego zaworu? jakaś adaptacja czujnika ? 

Edytowane przez AndrzejewskiA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,po wymianie zaworu ciśnienia paliwa po przeciagnieciu powyzej 3500 wyskakuje blad niskiego cisnienia paliwa i auto traci moc, mryga kontrolka od swiec zarowych, odkrecilem przewod od wtrysku w celu odpowietrzenia, ale nie pomoglo wcześniej wszystko bylo ok jakas podpowiedz? Moze robi sie jakas adaptacje ? Lub cos jeszcze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zalożyleś zawór o odpowiednim numerze? Vcds ma funkcje odpowietrzania ukladu paliwowego. Włącza pompke wstepnego podawania paliwa. Tego zaworu sie nie adaptuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasuje się wartości wyuczone zaworu, ale nie robiąc tego nie powinno się nic dziać.

Na starym zaworze były opiłki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nowy i dobrany po numerach starego to powinien chodzić zaraz po montażu, jeśli używka to wadliwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj w nocy jeszcze raz wymontowałem listwe wtryskową, przeczysciłem wymieniłem o-ring na zaworze skrecilem odpowiednią siłą,

i problem znikł z tym błedem, chociaż raz na jakis czas na postoju obroty w bardzo krótkim czasie spadną na dosłowna sekunde, może to byc spowodowane ze jednak ta używka 

daje o sobie znać. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...