Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Końcówki wydechu Akrapovic


rafal12331

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar zakupić do swojej b7 końcówki Akrapovic  , oprucz efektu wizualnego , który  moim zdaniem będzie bardzo spoko będzie  jakaś zmiana w brzmieniù ? Silnik 2.0 tdi 170 km  wydech 2 stronny

Screenshot_20190418-100349.jpg

Edytowane przez rafal12331
Pomylka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rafal12331 napisał:

Witam, mam zamiar zakupić do swojej b7 końcówki Akrapovic  , oprucz efektu wizualnego , który  moim zdaniem będzie bardzo spoko będzie  jakaś zmiana w brzmieniù ? Silnik 2.0 tdi 170 km  wydech 2 stronny

 

Nie "oprucz", tylko "oprócz". Na zmianę brzmienia bym nie liczył wymieniając same końcówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te chińskie podróbki, tandetnie wyglądają na żywo :) Dźwięku na pewno nie zmieniają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz 'ostro' porobionego auta / a sądzę ,że nie / to w ogóle bym ich nie zakładał, tym bardzie j,   że właśnie mając takie końcówki na aucie należałoby oczekiwać i odpowiedniej mocy i właśnie odpowiedniego dżwięku wydechu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rafał12331

Te "repliki" Akrapa z niebieskim wnętrzem na żywo wyglądają tandetnie.

Na Ali znajdziesz ciekawsze np. czarny połysk z zewnątrz i wnętrze stal lub z zewnątrz carbon połysk i wnetrze stal. Niekoniecznie z napisem.

Te końcówki nie zmieniają w żaden sposób dźwięku układu.

W minimalny sposób dźwięk układu zmieniają koncowki z perforowanym wnętrzem. Takie ma np. Buzzer.pl

Pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chętny to będę miał do sprzedania w przyszłym tygodniu carbonowe końcówki buzzera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi się te chińskie akrapy podobają ,przynajmniej coś innego a nie wszyscy ładują te ultery na jedno kopyto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro36,

Te z niebieskim wnętrzem na żywo tandetnie wyglądają. Ze stalowym są całkiem ok.

Pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się ze akurat ten niebieski słaby . ale w wersji czarnej z imitacją karbonu super to wygląda ..maiałem do czynienia z motocyklowymi tłumikami, podróbkami akrapa..i uwierzcie mi że mogłem porównać oryginalny akrapovic za 3300 zł z tym za 300 z aliexpress ..I jakość brzmienia -DUŻO LEPSZA,wykonanie-tylko troszkę gorsze!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już jakiś czas temu dotarły do mnie właśnie takie końcówki z alli i powiem szczerze że jestem mile zaskoczony. Byłem przekonany że to jest zwykła naklejka a okazało się że dodatkowo jest to polakierowane, dzięki czemu (mam nadzieje) nie zejdzie to po kilku myciach auta?, swoje waży, nie jest robione z blachy którą wygnę w rękach  :D Jak tylko znajdzie się chwila wolnego czasu to lecą na auto ?

 

6875fc85b1ee5.jpg

c6fca4d6760b9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B

W dniu 23.04.2019 o 20:21, kazzi napisał:

Już jakiś czas temu dotarły do mnie właśnie takie końcówki z alli i powiem szczerze że jestem mile zaskoczony. Byłem przekonany że to jest zwykła naklejka a okazało się że dodatkowo jest to polakierowane, dzięki czemu (mam nadzieje) nie zejdzie to po kilku myciach auta?, swoje waży, nie jest robione z blachy którą wygnę w rękach  :D Jak tylko znajdzie się chwila wolnego czasu to lecą na auto ?

 

6875fc85b1ee5.jpg

c6fca4d6760b9.jpg

daj znać jak zamontujesz 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...