Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Raz ciepło , raz zimno ..teraz cały czas ciepło


loki166

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, p
Przepraszam z góry za nowy temat( jeden już dodałem w klimatyzacji - chyba niepotrzebny spam) . Będę wdzięczny jak mocno nie nakrzyczycie na mnie.
Problem mam troszkę spory, mianowicie...
Z lewej strony cały czas wieje maksymalna temperatura ( ukrop ) z prawej w zależności jak ustawię( ale też się przycina ) 
Lewa strona nie reaguje na zmianę temperatury na panelu, czy jest LO, 19 stopni , 23 czy HI to i tak zawsze wieje MAX , jeszcze miesiąc temu miałem tak , że albo gorące, albo Zimne.. Teraz już tylko gorące. Wiecie co trzeba wymienić ? Te nastawy już miałem robione ( czy tam adaptacje ) i nic nie pomogło. Któryś z kolegów mówił , że trzeba wymienić silniczek, a dokładniej to potencjometr. Czy to prawda ? Z racji, iż nie jestem ALFĄ w tych tematach, to czy ktoś z racji świąt mógłby mi pomoc trochę bardziej w tym temacie ? Czyli powiedzieć co trzeba wymienić co kupić ( a może ktoś w Białymstoku lub okolicach chciałby mi w tym pomóc ( oczywiście nie za darmo ) 
pozdrawiam i czekam na pomoc, jest to temat priorytetowy z moim aucie , gdyż w trasie ciężko jechać bez nawiewu , lub z ogrzewaniem na MAXA( ja to ja, bardziej o dziecko chodzi ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Langista napisał:

 

 

Dzięki, zabieram się do lektury 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...