Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam,
Łukasz - Białystok
Audi a4 b6 1,8 T 159 km ( niedługo mam nadzieję , że więcej )
zamierzam na forum zostać dłużej, gdyż według mnie jedyna słuszna marka to AUDI.
Auto mam już prawie dopracowane do perfekcji ( został problem z nawiewem , skrzypiącą wycieraczką i błędnie wskazującą wskazówką temperatury  silnika )
Kilka problemów z  Autem przerobiłem, na szybko...w skrócie( jak ktoś ma problemy z czymś co niżej, mogę podpowiedzieć co wiem )
- Wyciek płynu chłodniczego, którego nikt nie mógł namierzyć ( prawie każdy mechanik stawiał na obudowę termostatu- tam leciał płyn , lub uszczelka pod głowicą) okazało się w o ogóle co innego :)
- brak ciepłego powietrza, dopiero przy przygazowaniu leciało zimne powietrze

Witam serdecznie

Spoiler

szukam szukam i się doszukać nigdzie nie mogę, otóż potrzebuję porady co zrobić.

Z miesiąc temu dałem do regeneracji pompę wtryskową ponieważ ciekła, po operacji u specjalistów zauważyłem utratę mocy przy wyższych obrotach i spadku prędkości maksymalnej do około 120-130, odstawiłem specjalistom pompę do reklamacji a oni stwierdzili że to wina kierownicy turbiny i kąta wtrysku chociaż nic przy tym nie było robione, odebrałem auto i okazało się że nic się nie zmieniło a według nich auto zachowuje się normalnie, proszę o pomoc co można zrobić.

Informacyjnie mój silnik 3 lata temu był chipowany w VTECHU na 100 KM i ciągnął bez problemu 180km/h.

Za pomoc z góry dziękuję i pozdrawiam ?

*Proszę uzupełnić profil.

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

,,,

Witam wszystkich.bardzo mi milo dołączyć do grupy forumowej.mam nadzieje ze uda mi sie tu znalesc odpowiedzi na nurtujace m ie pytania zwiazane z a4:)

,,,

Witam, od niedawna stałem się posiadaczem A4 B7 także mam nadzieję, że znajdę tu odpowiedzi i kulturalnych forumowiczów, którzy dadzą poradę i poratują nie będą hejtować za to że nie odkopałem/znalazłem jakiegoś tematu :)