Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z otwieraniem/zamykaniem szyb


Destructdoctor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam b6 , 2.o FSI z 2002r.

I ostatnio pojawil sie problem ze nie moge otworzyc szyby od kierowcy.

wymienilem silniczek I dalej problem nie zostal rozwiazany.

po rozkreceniu przelacznika nie zauwazylem nic niepokojacego.

Dodam jeszcze ze przestalo mi w ogole dzialac otwieranie/zamykanie szyb z pilota.

mial ktos moze taki przypadek albo orientuje sie gdzie jest problem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kable w przelotce gumowej sprawdzone - 99% problemów z niedziałającymi szybami spowodowane jest połamanymi kablami w przelotkach między drzwiami a budą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kable w przelotce sprawdzone.

Faktycznie byly popekane wiec je "odnowilem", na koniec sprawdzilem wszytsko miernikiem i poskladalem w kupe.

Niestety problem nie zniknal.... czy po wymianie silniczka szyby nie trzeba go jakos programowac?

czytalem o przytrzymywaniu otwierania szyby i wciskaniu otwierania drzwi w pilocie ale rowniez nie pomoglo.

Dziwne ze otwieranie szyb z pilota nie dziala....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłączałeś auto pod komputer?? za szyby odpowiada moduł komfortu, więc może w nim trzeba szukać przyczyn awarii oraz można by jednak podmienić panel z przyciskami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.06.2019 o 03:57, Destructdoctor napisał:

Kable w przelotce sprawdzone.

Faktycznie byly popekane wiec je "odnowilem", na koniec sprawdzilem wszytsko miernikiem i poskladalem w kupe.

Niestety problem nie zniknal.... czy po wymianie silniczka szyby nie trzeba go jakos programowac?

czytalem o przytrzymywaniu otwierania szyby i wciskaniu otwierania drzwi w pilocie ale rowniez nie pomoglo.

Dziwne ze otwieranie szyb z pilota nie dziala....

Powiedz mi jak to zrobiłeś? Drzwi były zdjemowane? Czy obudowa drzwi i potem ta guma łącząca drzwi z budą, nie działa mi regulacja szyb i światła w prawych drziwach i chce sie za to zabrać, ale nie wiem jak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, no i udało się jakoś ogarnąć te szyby? Mi własnie kilka dni temu stało się to samo tyle, że nie opuszcza się w ogóle szyba z prawej strony. No i domykanie z pilota również siadło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...