Skocz do zawartości
IGNOROWANY

czy można podłączyć niezależny wzmacniacz ?


dszyman

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, 

Kupiłem b8 allroad, zamiast wzmacniacza na wtyczkę założone jest wymontowane gniazdo z wzmacniacza i porobione są przejścia pomiędzy sygnałem z radia a głośnikami.

Kupiłem drugi wzmacniacz zgodnie z danymi auta (legalnym, na fakturę), pojechałem zdjąć ochronę komponentu i się nie udało bo nie ma komunikacji do wzmacniacza.

problem może leżeć w wersji mmi3, bo jest spolszczona, w kablach (w co wątpię) lub w wzmacniaczu.

I tu mam do was kilka pytań o radę,:

= czy może trzeba coś przełączyć w zielonym menu, lub w innych ustawieniach aby komunikacja do wzmacniacza wróciła, bo nie pokazuje błędu ?

= czy trzeba najpierw powrócić do oryginalnej wersji mmi

= czy pod sygnał z radia można podłączyć inny wzmacniacz i podać sygnał na głośniki ? to by mi nawet pasowało, bo można dopasować lepszy wzmacniacz niż oryginał.

Może jest ktoś w Pomorskim, kto zaradzi w tym temacie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2019 o 22:16, dszyman napisał:

= czy pod sygnał z radia można podłączyć inny wzmacniacz i podać sygnał na głośniki ? to by mi nawet pasowało, bo można dopasować lepszy wzmacniacz niż oryginał

jak najbardziej. Szukaj wzmacniacza z wejściem HI INPUT, czyli podajesz mu sygnał który normalnie szedłby do głośników on go wzmacnia i dalej idzie na głośniki.

Są też takie plug&play np. focal impulse. Wpinasz w zwykłe kości ISO i tyle. 

toyotauusi_orig.jpg
WWW.GOOGLE.COM

Znaleziono w Google na stronie hifitalo.fi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...