Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nasadka antykradzieżowa na śruby do felg.


AudiPln

Rekomendowane odpowiedzi

Siema. 

Dzisiaj chciałem zmienić koła z zimowych na letnie ale spotkała mnie niemiła niespodzianka nasadka na śruby antykradzieżowe się popsuła, porostu się starała ta gwiazdka w nasadzce. 

I moje pytanie to czy dokupie wogule taką nasadke bo byłem w paru sklepach motoryzacyjnych i w żadnym nie dało rady kupić. 

Czy jest sens szukać na necie czy ta nasadka jest unikatowa. 

Zdjęcie poniżej. 

Jeśli to się przyda to samochód Audi a5 2010 rok felgi 17 '' 

IMG_20190424_093355.jpg

IMG_20190424_093423.jpg

IMG_20190424_093402.jpg

IMG_20190424_093457.jpg

Edytowane przez AudiPln
Zmiana treści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podjedz do salonu vw/audi też miałem problem i mieli cały zestaw nakładek odkręcili mi tą szpilkę i bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem problem z takim czymś.

Można na allegro kupić cały zestaw takich nasadek, ale to drogo i się nie opłaca, ja też zamówiłem w ASO, tylko że wiedziałem numer nasadki, i zamawiałem telefonicznie, za tydzień poinformowali że już jest do odbioru, zapłacilem około 60zl.

Różne są na to patenty, może gdzieś na wulkanizacjach Ci pomogą, czasem nawet mają takie nasadki, można również nagrzać śrubę spawarką, MAGiem lub TIGiem (bez iskr), przyspawać zwykła nakrętkę 17, czy tam 19, rozwiercić, bić przecinakiem.

Wszystko zależy jakie jest dojście i czego sam chcesz od tego, tzn wyrzucić całkowicie te śruby, czy zachować dla ponownego montażu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę uszkodzic i już więcej takich śrub nie założę. 

Samochód stoi w garażu a śruby były już po poprzednim właścicielu więc mi to  nie potrzebne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu Thursday, April 25, 2019 o 14:07, AudiPln napisał:

Mogę uszkodzic i już więcej takich śrub nie założę. 

Samochód stoi w garażu a śruby były już po poprzednim właścicielu więc mi to  nie potrzebne 

Ja miałem taki sam problem tylko troszke inna śruba/nasadka. Nigdzie nie mogłem dobrać takiej żeby pasowała, więc jedynym sposobem okazało się dospawanie do tej śruby nakładki i odkręcenie tego kluczem pneumatycznym do ciężarówek, tak mocno byly zastane. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...