Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Maskownica głośnika przedniego - wymiana


darulez

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

czy moglby ktos podac numery z ETKI dla maskownicy glosnika przedniego do A4 B5 polfit? i czy wiecie czy moze byly roznice miedzy polfit 99 a przedlif?

szukalem na allegro ale ani sladu, pozstaje ASO.

dzis sobie niechcacy ja polamalem wysiadajac z auta :wallbash: ..przez to p*****ne bloto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę sie do wątku i zapytam jak zdemontować tylna maskownice ori głosnika :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę sie do wątku i zapytam jak zdemontować tylna maskownice ori głosnika :mysli:

trzeba zdemontować całą tylna półkę. Inaczej nie ma szans. Ok 10 minut roboty, nie jest to aż takie trudne.

musisz pierw rozkręcić boczek żeby zdemontować maskownice

OK, ale tak jak pisałem u mnie ta maskownica jest zgrzana z boczkiem....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba zdemontować całą tylna półkę. Inaczej nie ma szans. Ok 10 minut roboty, nie jest to aż takie trudne.

Mógłbyś jeszcze tak w skrócie wyjasnic jak sie za to zabrac :good: na tylnej półce mam jeszcze zamontowaną roletę przecwisłoneczną...

Panowie nie mieszac tematów o maskownicy w tylnej półce były już tematy także :szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ze sie da,,,ja wyciagnalem obie po zamontawaniu glosnikow 16 infinity i jeszcze sie nie zabralem za zakladanie spowrotem. Jak chcesz to podam ci numer czesci, mam w bagazniku obie. Demontaz proscizna, lutownica i heja topimy plastik tak zeby nie uszkodzic boczka i wyciagamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja do wyciągania maskownic z przednich boczków używam opalarki.Podgrzewamy zgrzewy kolejno jednocześnie odchylając maskownice.Jeśli się do tego przyłożysz to nie uszkodzi się maskownicy choć w tym przypadku to nie ma znaczenia :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Uzupelnie po 10 latach. Ja zbilem swoja blende wychodzac na oblodzony chodnik. Zbilem kolanem. Delikatnie. Procentowo moze 10% powierzchni osłony. Pozaginalem dwie wieksze agrafki i umiejetnie wyciagajac czesc peknietą i jednoczesnie ugniatajac  delikatnie"dobrą" spasowalem wszystko zpowrotem. Brak sladu! Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...