Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wysyłkowe obicie tarczy sprzęgła w kevlar.


MemberA4

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać. 

Koledzy macie jakieś sprawdzone warsztaty które wysyłkowo obijają tarcze sprzęgła w kevlar i dodatkowo robią szlif docisku z ewentualną jego regeneracją? 

Przymierzam się do tego zabiegu i nie wiem gdzie posłać części aby było to rzetelnie i fachowo zrobione bez naciągania i niepotrzebnych późniejszych niespodzianek po montażu typu "szarpanie przy ruszaniu".

Po opiniach w google zastanawiam się nad warsztatem w W-wie na ul Władysława Skoczylasa 10 może ktoś korzystał z usług tego warsztatu?

Pozdrawiam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również oddawałem na Skoczylasa i polecam. Chociaż dosyć ciężko się z nim skontaktować ale robota b solidna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie zobaczyć kolejną pozytywną opinię o tym zakładzie i faktycznie kontakt jest ciężki po kilkukrotnych telefonach niestety nikt nie odbiera no ale szwagier pomyka blisko ich punktu do pracy więc może jego zatrudnię żeby komplet u nich zostawił ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie wysyłaj do MakLandu,

Ja robiłem osobiscie ze 3 sprzegła w firmie M. Wit Witold Migał Regeneracja Sprzegieł Gdańsk i było zawsze OK, [ https://www.trojmiasto.pl/M-Wit-Serwis-W-Migdal-o51907.html

Ogolnie Skoczylasa to adres znany w branzy tunningu od lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wysyłasz do nich z kartką w środku co ma być zrobione.

Jedyny minus Skoczylasa to mega droga przesyłka.

Ogólnie polecam ale jak dzwonić to do godz 10.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to wygląda to cenowo - obicie w kevlar 240ki i szlif docisku no niestety jest podkrzywiony od środka i nie ma równej powierzchni. 

Edytowane przez MemberA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, wesz82 napisał:

Ja robilem 2 lata temu już nie pamiętam.

Ale ok 150zl.

To tanio :)

Nie wiem jak teraz na skoczylasa, ale ogolnie z tego co wiem to teraz mniej wiecej biora 150 za 228 i okolo 200 za 240.

Jesli mowimy o materiale Luk 8090S potocznie zwany kevlarem, a tak naprawde Z domieszką włokien kevlarowych.

39 minut temu, wesz82 napisał:

Jedyny minus Skoczylasa to mega droga przesyłka.

Ja tam jak ktos chce za duzo za wysylke, proponuje ze podesle swoja przez furgonetka.pl oplacam tam wszystko, tylko list przewozowy przesyłam i kurier sam przyjedzie po paczke :) a koszt wysylki via DPD do 20 kg to ~15 zł.... :) 

Edytowane przez golden87
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, golden87 napisał:

Na pewno nie wysyłaj do MakLandu,

a co się stało z maklandem bo z tego co kojarzę to ciągle ich wszędzie polecają?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 3r4 napisał:

polecają

Polecali. 

Niestety ich autorski produkt czyli okładzina jk102 jak to się chwalili że ma przenosić duże moce na seria docisku, w ogóle się nie sprawdziła, w aucie wagi a4, ja i kilku moich znajomych którzy się na to skusili mieli problemy z szarpaniem przy ruszaniu i nie kleilo po rozgrzaniu. 

Ja przez nich poklucilem się z mechanikem bo twierdzili że lipny montaż, znajomy bez sensu wymienil dwumas itd. Po rozebraniu zawsze tarcza widać było nie równomiernie zbierane, tzw pierścienie. Po reklamacji coś marudz że może docisk słaby może to tamto, nigdzie nie miałem takich problemów, wydawalo mi się że spoko jak biorą na reklamację i robią na nowo tylko co z tego jak jest tak samo a za robote się płacilo, po powrocie do serii wszystko jak ręką odjął. Także na większe moce docisk Sachs performance +łuk 8090s i też nie w makland. 

Tylko kilka osób gdzieś w necie w małej budzie było zadowolonych z tego co widziałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, MemberA4 napisał:

A jak to wygląda to cenowo - obicie w kevlar 240ki i szlif docisku no niestety jest podkrzywiony od środka i nie ma równej powierzchni. 

Udało mi się dzisiaj dodzwonić do tego warsztatu i cenowo wygląda to zachęcająco i raczej nie ma się co zastanawiać tylko korzystać ?

Obicie tarczy 240 w okładziny zwykłe - 80zl a w okładziny luk 8090s - 150zl

Wyrównanie krzywizny (u mnie ok 0,55mm) - 100 zl

Wszystko w tym samym dniu do odbioru

O wysyłkę nie pytałem bo szwagier mi zawiezie i drugiego dnia odbierze 

Jak dla mnie super ?

Edytowane przez MemberA4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pierwszą tarcze robiłem u Skoczylasa, okładzina Luk 8090S  wytrzymała 3 lata ~60kkm i  zaczęła się ślizgać, więc było ok. Obecnie mam z Makland. I nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Drgania były przez pierwsze 100km, po mocniejszym upalaniu wszystko się ułożyło. Obecnie zrobiłem 3kkm i jest ok. Z tego co czytałem to z Maklandu jest loteria, jak im sie uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kkam napisał:

Ja pierwszą tarcze robiłem u Skoczylasa, okładzina Luk 8090S  wytrzymała 3 lata ~60kkm i  zaczęła się ślizgać, więc było ok. Obecnie mam z Makland. I nie mogę powiedzieć o nich złego słowa. Drgania były przez pierwsze 100km, po mocniejszym upalaniu wszystko się ułożyło. Obecnie zrobiłem 3kkm i jest ok. Z tego co czytałem to z Maklandu jest loteria, jak im sie uda.

Widze ze montujesz 22-jke, zobaczymy ile Ci ten MakLand wytrzyma na nowym setupie. My tez kolo 250 montowalismy, i niestety...

U mnie i moch znajomych wygladalo tak:

image.png

W passacie FWD b5 FL, (2260vk+boisio race 783) przy 230 kucach i 460 nm fabryczny docisk i normalny kevlar sie poddawal ?  (to byl jeszcze Luk8090s)

 

Teraz mam Sachs Perfomrance + Luk 8090s i trzyma elegancko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, MemberA4 napisał:

Obicie tarczy 240 w okładziny zwykłe - 80zl a w okładziny luk 8090s - 150zl

Wyrównanie krzywizny (u mnie ok 0,55mm) - 100 zl 

Te ceny co ja podałem to mialem na mysli z liznieciem docisku ? Czyli na to samo wychodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...