Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z centralnym zamkiem a4 b7


Qbaqba

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć 

Bardzo chciałabym poprosić o pomoc z moim centralny zamkiem. Poniżej postaram opisać swój problem jak najdokładniej 

Pilot po zakodowaniu , rozkodowuje się ponownie po 3 - 4 zamknięciach auta

Drzwi otwierane czy z kluczyka czy z pilota otwierają tylko drzwi kierowcy , resztę muszę otworzyć przyciskiem na drzwiach kierowcy 

Otwierając drzwi kluczykiem , po wejściu do auta po kilku sekundach wyje alarm , wyłącza się dopiero po włożeniu kluczyka w stacyjkę 

Drzwi przy 10 milach na godzine zamykają się wszystkie automatycznie ale to jak wyczytałem jest jedną z opcji i tak jest ok 

Byłem dziś u "specjalisty" :( , mieszkam w UK a tutaj ciężko o osoby które sie naprawdę znają w temacie 

Po podpieciu do komputera wyświetliło chyba 5 lub 6 błędów w module komfortu , prawie wszystkie dotyczyly alarmu , tylko jeden kluczyka 

Niestety fachura zanim zapytałem jakie to są numery błędów już je skasował , później podłączył auto jeszcze raz i mam tylko taka fotkę , jedną jedyną jaka udało mi się zrobić ale pewnie niewiele ona wam powie 

Ponieważ totalnie nie znam się na elektronice chciałem Was zapytać , może mieliście podobny problem , jeśli trzeba będzie wymienić moduł komfortu to nie ma problemu , nie jest to droga sprawa ale czy wtedy znów trzeba coś tam programować itp itd ? Jeśli tak to znów jakiegos fachure będę musiał szukać 

Dziękuję za odpowiedzi i pozdrawiam wszystkich 

IMG_20190426_104153.jpg

Edytowane przez Qbaqba
Dodanie informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten alarm działa poprawnie, tak masz zakodowane

Od kodowania 06911 odejmij 4096 (wycie po 15 sekundach) oraz jeśli chcesz żeby wszystkie drzwi otwierały się od razu to odejmij jeszcze 4. Wychodzi że powinieneś zakodować wartość 02811 zamiast obecnej 06911. Żeby to zrobić wciskasz 07-Coding i w miejsce statrej wartości wpisujesz nową. 

Możliwe kodowania masz tutaj 

Co do problemów z pilotem to zacząłbym od wymiany baterii na nową dobrej marki (Ikea np krótko działa i daje takie efekty jak u Ciebie).

Co do błędów to sprawdź które wróciły i wrzuć tutaj.

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bobikos dziękuję bardzo za info , w poniedziałek jadę znów i zrobię fotki wszystkich błędow które się pojawiają , pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bobikos wszystko działa tak jak trzeba , kodowanie zmienione tak jak napisałeś , dziękuję za info i pomoc , pozdrowionka 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...