Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dystanse 25mm


Jakub001

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim jestem nowy i mam mały dylemat bo kupiłem w idealnym stanie felgi z a3 17 7,5j i et56 i chce wsadzić do a4 b6. Czytałem i każdy mówi ze bez dystansu się nie obejdzie wiec kupiłem. Zamówiłem dystans 25mm na przód i tyl i teraz moje pytanie czy dobrze zrobiłem ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej potrzeby, będzie jeszcze trochę brakowało do zrównania się z błotnikiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba bez różnicy a idealnie równo tez nie chce zobaczę czy się uda zamienić przynajmniej mam pewność ze każdy dystans od 20mm przy tym Et będzie dobrze wyglądał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Jakub001 napisał:

To chyba bez różnicy a idealnie równo tez nie chce zobaczę czy się uda zamienić przynajmniej mam pewność ze każdy dystans od 20mm przy tym Et będzie dobrze wyglądał

A gdzie i jakie dokładnie chcesz kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Allegro zamówiłem 25mm przelotowe na przód i na tył ale chyba zmienię i będzie tył 25 a przód 20 żeby nie było idealnie z błotnikiem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jakub001 napisał:

Na Allegro zamówiłem 25mm przelotowe na przód i na tył ale chyba zmienię i będzie tył 25 a przód 20 żeby nie było idealnie z błotnikiem 

Wstaw link sprzedawcy.

Jeżeli chodzi o szerokość 25mm - nie myślałeś jednak o przykręcanych zamiast przelotowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz ofertę: Dystanse 25 mm AUDI VW SEAT 57,1 5x112 + ŚRUBY https://allegro.pl/oferta/dystanse-25-mm-audi-vw-seat-57-1-5x112-sruby-5057191464 goście wiedza co robią i robią dla drfterow dystanse 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem i pytałem kilku sprzedawców i przy 25mm nie ma potrzeby przykręcanych tylko wszystko musi idealnie siedzieć rozmawiałem tez z kilkoma znajomymi i tez mówią ze przelotowe są ok chyba ze masz inną opinie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Jakub001 napisał:

Dzwoniłem i pytałem kilku sprzedawców i przy 25mm nie ma potrzeby przykręcanych tylko wszystko musi idealnie siedzieć rozmawiałem tez z kilkoma znajomymi i tez mówią ze przelotowe są ok chyba ze masz inną opinie 

Ja zbieram opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem sklep internetowy marki Durarace - durarace.com/sklep. Szybka dostawa, bardzo duży wybór dystansów do różnych kół i różnych marek samochodow. Sam akurat kupowałem tutaj zestaw dystansów do Subaru i sobie chwalę. Udało się ładnie równo stabilnie zamontować, nie musiałem w tym celu korzystać z usługi warsztatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...