Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi Grudziądz


Synek_LSW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam macie w Grudziądzu jakiegoś ogarniętego elektromechanika , który ogarnął by zamki/ wiązki w drzwiach a nie zaraz wymieniał pół samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Slawioster napisał:

Witam macie w Grudziądzu jakiegoś ogarniętego elektromechanika , który ogarnął by zamki/ wiązki w drzwiach a nie zaraz wymieniał pół samochodu

Cześć. A co jest do zrobienia, jakie objawy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, pawlak905 napisał:

Cześć. A co jest do zrobienia, jakie objawy?

Rozladowuje mi codzień aku. Miałem z początku problem z zamkami po prawej stronie przód i tył, zrobiłem to dwa dni spokoju było, wyskoczył błąd lewych tylnich, zamek wymieniony a błąd jest dalej lewy tylni i doszedł lewy przód od kierowcy. Spróbował bym sam to ogarnąć ale nie ma mnie w domu teraz, ugadalem się z jednym elektrykiem zw w poniedziałek zajrzy do auta, żona podjedzie zostawi mu auto ale nie wiem czy nie zacznie wymyślać wymiany zamków itp bez potrzeby

Całą noc mruga włącznik od awaryjnych, nie przechodzi w stan uśpienia 

Edytowane przez Slawioster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Slawioster napisał:

Rozladowuje mi codzień aku. Miałem z początku problem z zamkami po prawej stronie przód i tył, zrobiłem to dwa dni spokoju było, wyskoczył błąd lewych tylnich, zamek wymieniony a błąd jest dalej lewy tylni i doszedł lewy przód od kierowcy. Spróbował bym sam to ogarnąć ale nie ma mnie w domu teraz, ugadalem się z jednym elektrykiem zw w poniedziałek zajrzy do auta, żona podjedzie zostawi mu auto ale nie wiem czy nie zacznie wymyślać wymiany zamków itp bez potrzeby

Całą noc mruga włącznik od awaryjnych, nie przechodzi w stan uśpienia 

Tak z mojej amatorskiej wiedzy prawdopodobnie szukał bym problemów z wiązką lub na kostkach. A poza tym kiedyś miałem podobne objawy ale w Corsie i tam problemem była dołożona centralka którą poprzedni właściciel dołożył i schował w drzwiach kierowcy ?  gdy centralkę wywaliłem wszystko wróciło do normy;)

Co do fachowca z Grudziądza to niestety o tym mieście wiem tyle że mają bierdonke czynną w niedziele nie handlowe, ale udzieliłem się bo miałem małą nadzieje że coś może pomogę;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok w poniedziałek auto idzie do miejscowego elektryka zobaczymy co wymyśli 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...