Skocz do zawartości
IGNOROWANY

To ori czy włoska podróbka?


Randor

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Kupiłem w dniu dzisiejszym felgi na które chorowałem dłuższy czas. Czy ktoś potwierdzi mi czy to na 100% oryginały? Kupiłem je chyba w dość dobrej cenie, dałem 2350zł. Z tego co widziałem na necie używki chodzą w granicach 2500zł a tu są nowe (nie regenerowane). Co o tym myślicie? W ogóle był taki wzór w podróbce?

 

 

IMG_20190429_171233.jpg

IMG_20190429_171249.jpg

IMG_20190429_171330.jpg

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ma logo audi, to raczej oryginały mi się wydaje, bo inaczej prawa autorskie i znaczek musiałby być zeszlifowany, lub wcale by go nie było. Osobiście mam też felgi made in italy i są ori

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to trochę podniosłeś mnie na duchu. Włoskie felgi zawsze kojarzyły mi się z podróbkami. W sumie mogłem o to zapytać zanim je kupiłem:) Gdyby ktoś miał coś do dodania będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak mi się tylko wydaje, bo inaczej by mieli problemy, gdyby był znaczek audi, a felga podróbka. Może mnie Ktoś jeszcze poprawić... Tak czy siak ja mam też made in italy felgi i nic się z nimi nie dzieję :)

Edit, a jaki masz numer produktu na tej feldze?

Edytowane przez szpakuziom
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na zdjęciu.

IMG_20190429_202828.jpg

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem ten sam model felg, a producentem ich jest RONAL, jak na zdjęciu, a raczej Ronal jest oryginał. Niech mnie Ktoś poprawi, jeżeli się mylę.

17_7.jpg?itok=bOzrbDos

http://www.audifelgi.pl/content/oryginał-audi-a3-18-8v0-0

 

Chociaż znalazłem na tej samej stronie jak Twoje i też niby piszą oryginał. http://www.audifelgi.pl/content/oryginał-audi-a3-18-8v0-1

Edytowane przez szpakuziom
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No z tego co ja wiem to Ronal zawsze produkował ori felgi dla Audi. Czyżby teraz robiły je dwie fabryki? A może to podróbki? Sam już nie wiem. Cena raczej zastanawiająco niska. Z drugiej strony wszędzie znaczki Audi i nr seryjne pokrywające się z ori. Na allegro znalazłem dwie aukcje gdzie sprzedający twierdzą, że felgi są na 100% ori bo były zdjęte z nowego auta. Obie aukcje to wersja made in italy.

Wypowie się ktoś obcykany w temacie?

Pisałem do sprzedającego z innego konta. Zarzeka się że to ori. Nie mają podobno na placu replik. Mam dowód zakupu i mogę felgi odwieźć.

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też mi się tak wydaje :) Każdy piszę, że oryginał, logo audi itd, więc wszystko na to wskazuje. Co do felg, to bardzo ładne :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100%  oryginalne , Audi A3 8V na takich wypuszczają , tzw. słoneczniki . Są i polerowane z środkami np. grafitowymi . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość który mi je sprzedał napisał, że mają tylko ori felgi. Skupują je zagranicą z licytacji komorniczych, upadających firm itp stąd niska cena. W tej kasie tylko brać:) Koła wrzucone. Są proste jak stół. Póki co ? Dzięki za odpowiedzi.

Kolego Szpakuziom. Faktycznie ten wzór jest całkiem ok. Nawet pasuje do ciemnych B5. Tak się prezentuje mój ulep. Zdjęcia są autorstwa poprzedniego właściciela. Brakuje tylko większej gleby. Niestety ta-technix to niska półka i jest za miękki do lepszych spasów.

image_1(1).jpg

image_0(1).jpg

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Trzeba będzie założyć z nią jakiś temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...