Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zawias 1BV a zawias Eibach


grzesp87

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, grzesp87 napisał:

czyli poza springami, reszta seria :P ehhh ze mi sie trafiło to nieszczesne 1BA ? ale ogarne temat :P

Hugo, jeszcze jedno pytanko tak dla scisłości,

jednak zdecydowałem sie na pełny zestawik BILSTEIN B12 SPORTLINE, a pytanko brzmi:

roznica w komforcie pomiedzy Pro Kit, a Sportline, jest raczej porównywalna? wnioskuje to po takich samych amorkach w jednym i drugim zestwaieniu, dobry tok myslenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprężyny Eibach Sportline +amorki 1Bv  i jest dużo lepiej niż na S-Line , zrobiłem dopiero 150km ale już jestem zadowolony z wyglądu  jak i  prowadzenia auta 

IMG_20190504_164729.jpg

Edytowane przez WojtekA4B8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, WojtekA4B8 napisał:

Sprężyny Eibach Sportline +amorki 1Bv  i jest dużo lepiej niż na S-Line , zrobiłem dopiero 150km ale już jestem zadowolony z wyglądu  jak i  prowadzenia auta 

IMG_20190504_164729.jpg

Wojtek, o ile się nie mylę to właśnie Amorek  1BV jest z s-line, a 1BE jest że sportowej, hmm A nie wiesz jaką jest różnica na amorku blistein , w tym zestawie blistein B12 sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.05.2019 o 06:36, grzesp87 napisał:

roznica w komforcie pomiedzy Pro Kit, a Sportline, jest raczej porównywalna? wnioskuje to po takich samych amorkach w jednym i drugim zestwaieniu, dobry tok myslenia?

Różnica będzie niewielka. Po kilku dniach się przyzwyczaisz. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, grzesp87 napisał:

Wojtek, o ile się nie mylę to właśnie Amorek  1BV jest z s-line, a 1BE jest że sportowej, hmm A nie wiesz jaką jest różnica na amorku blistein , w tym zestawie blistein B12 sportline

Tak tak S-Line to 1Bv  i takie sprężyny miałem i zmieniłem na Eibach Sportline i amorki S-Line zostały .nie wiem jak cały komplet od  B12 Eibach się sprawuje 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajecznie :P

Panowie zauwazyliscie ze te zestawy Blistein pro kit, i Blistein b12 sportline, nie maja chyba w zestawie, ani odbojów ani osłon? kurde, skoro zestaw, to powinno byc wszystko,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, grzesp87 napisał:

Wojtek, o ile się nie mylę to właśnie Amorek  1BV jest z s-line, a 1BE jest że sportowej, hmm A nie wiesz jaką jest różnica na amorku blistein , w tym zestawie blistein B12 sportline

1BE to zawieszenie Sline komfort

1BV zawieszenie Sline sport

Często na forum jest to mylnie podawane, nawet w podwieszonym temacie jest z błędem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, l2k2 napisał:

1BE to zawieszenie Sline komfort

1BV zawieszenie Sline sport

Często na forum jest to mylnie podawane, nawet w podwieszonym temacie jest z błędem :facepalm:

ja juz to biore na logike, pod wzgledem wysokosci , a co za tym idzie równiez komfortu, ale ze 1BE to jest równiez s-line, to mnie zaskoczyłes. W sumie nigdy na forum nikt konkretnie zawiasu 1BE nie nie nazwał, zazwyczaj padało stwierdzenie "sportowe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, grzesp87 napisał:

ja juz to biore na logike, pod wzgledem wysokosci , a co za tym idzie równiez komfortu, ale ze 1BE to jest równiez s-line, to mnie zaskoczyłes. W sumie nigdy na forum nikt konkretnie zawiasu 1BE nie nie nazwał, zazwyczaj padało stwierdzenie "sportowe"

1BE to nie jest sport, tylko obniżone w stosunku do serii 1BA, 1BV to sport - obniżone i dodatkowo sztywniejsze

I jeszcze najczęściej jest tak: 1BE -20 mm, 1BV - 30mm (chociaż niektórzy twierdzą, że 1BV też ma -20mm w realu po pomiarach, więc może zależeć od konkretnego auta..)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, l2k2 napisał:

1BE to nie jest sport, tylko obniżone w stosunku do serii 1BA, 1BV to sport - obniżone i dodatkowo sztywniejsze

I jeszcze najczęściej jest tak: 1BE -20 mm, 1BV - 30mm (chociaż niektórzy twierdzą, że 1BV też ma -20mm w realu po pomiarach, więc może zależeć od konkretnego auta..)

dlatego wczesnie brałem pod uwage 1BV, ale po lekturze na forum, i cennych opiniach osób tutaj przebywajacych, doszedłem do wniosku ze bedzie Blistein b12 sportline, tylko jeszcze mam taka łamigłowke co do kompletnosci zestawu :P a planuje w lecie 19" to musi ładnie wygladac bo na 1BA to 18" straszy :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, grzesp87 napisał:

dlatego wczesnie brałem pod uwage 1BV, ale po lekturze na forum, i cennych opiniach osób tutaj przebywajacych, doszedłem do wniosku ze bedzie Blistein b12 sportline, tylko jeszcze mam taka łamigłowke co do kompletnosci zestawu :P a planuje w lecie 19" to musi ładnie wygladac bo na 1BA to 18" straszy :P

Spokojnie, piszę tylko dlatego bo znowu są powielane te błędy i potem ktoś będzie czytał i się głowił o co w tym wszystkim chodzi :decayed: A zawias wiadomo, trzeba dobrać najlepszy pod siebie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Panowie, oba Autka fajnie wyglądają.Tak u Hugo jak i u Wojtka.Nic dodać i nic ująć :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, l2k2 napisał:

Spokojnie, piszę tylko dlatego bo znowu są powielane te błędy i potem ktoś będzie czytał i się głowił o co w tym wszystkim chodzi :decayed:

To wystarczy taki post z błędem zgłosić i zostanie poprawiony. Kilkanaście sekund roboty ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...