Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dymi na niebiesko..


mazi90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum, mam problem ze swoja 1.8t , po zakupie wyszło że autko dymi na niebiesko po przegazowaniu kiedy chwilę pochodzi na wolnych obrotach, więc zabrałem się za diagnozę turbo i okazało się że ma luz góra dół i wzdłużny.... Więc turbo zregenerowane kompletnie, ale dziś po złożeniu nadal dymi przepalonym olejem.. oleju w układzie nie ma, wszystko wymylem przed złożeniem, jedynie kolektora nie wyciagalem, jakieś pomysły? Głowica czy to już dół siada?

Edytowane przez mazi90
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pusci dymka po nocy to szczelniacze. Jak na rozgrzanym silniku bierze to pierścienie prawdopodobnie. Szukaj silnika jak nie to remont

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Fwl7 napisał:

Jak pusci dymka po nocy to szczelniacze. Jak na rozgrzanym silniku bierze to pierścienie prawdopodobnie. Szukaj silnika jak nie to remont

Jadę po zegar i zmierzę ciśnienie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2019 o 01:16, Fwl7 napisał:

to jest b5?

Tak, B5 ale miała motor zmieniony, głowica została AWT a słupek jest teraz AEB, ściągnąłem głowice przedwczoraj, i uszczelniacze puszczaja na dolotowym i wydechowym, ciśnienie na garach ma po 11-12 na ciepłym trochę mniej, w poniedziałek dam głowice do sprawdzenia i zobaczymy co wyjdzie bo chyba pęknięcie między zaworem wydechowym a świeca na czwartym cylindrze, turbo zrobione całe nowe praktycznie.

IMG_20190503_133120.jpg

IMG_20190502_191747.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...