Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zmiana foteli


hubertus28

Rekomendowane odpowiedzi

Witam 

Chciałbym zmienić fotele w swoim a4 b8 z 2012r , mam standardowe z regulacja manualna i podgrzewaniem.

Trocheę czytałem o konieczności przerabiania instalacji,w związku z tym mam pytanie,czy są jakieś fotele inne od standardowych które pasują p&p? 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, hubertus28 napisał:

Witam 

Chciałbym zmienić fotele w swoim a4 b8 z 2012r , mam standardowe z regulacja manualna i podgrzewaniem.

Trocheę czytałem o konieczności przerabiania instalacji,w związku z tym mam pytanie,czy są jakieś fotele inne od standardowych które pasują p&p? 

Pozdrawiam

Jak kupisz z przedlifta to kostki od airbag trzeba ze swoich przelutować, reszta kostek jest taka sama przed i po lift.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mam rozumieć ,ze jeśli kupię fotele z polifta ,a w swoich mam już instalacje pod grzanie,czyli prąd,to nie będę musiał nic przerabiać ,nawet jak fotele będą miały elektryczna regulacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, hubertus28 napisał:

Czyli mam rozumieć ,ze jeśli kupię fotele z polifta ,a w swoich mam już instalacje pod grzanie,czyli prąd,to nie będę musiał nic przerabiać ,nawet jak fotele będą miały elektryczna regulacje?

Jeśli masz teraz elektryczną regulację lędźwi to nic nie będziesz musiał przerabiać, podłączasz nowe i wszystko hula, jeśli jednak nie masz to trzeba zrobić instalację, żeby elektryczna regulacja foteli działała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok ,dzięki za info.

Mam jeszcze jedno pytanie, czy występuje jeszcze jakieś inne fotele ,oprócz standardowych ,które nie maja elektrycznej regulacji, i mógłbym podłączyć je bez problemu zamiast swoich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...