Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wycena


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich , znowu miałem przygodę parkingowa . Sąsiad cofajac uderzył w prawe tylne nadkole . Ile mogę dostać,  i na ile rzetelna jest AXA     

20190501_163040.jpg

20190501_163039.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, nadkole to plastikowy element chroniący wnętrze błotnika przed kamykami oraz wodą i jak nazwa wskazuje znajduje się nad kołem we wnęce błotnika. Twój błotnik kwalifikuje się do wymiany, a skoro jest to błotnik tylny, to koszt naprawy powinien zostać oszacowany na min 5 tys zł. Problem w tym, że wymiana błotnika wymaga wyprucia go od pozostałych elementów karoserii, a to wiąże się z uszkodzeniem powłok antykorozyjnych na wszystkich sąsiadujących z błotnikiem elementach. Korzystniejszym (dla trwałości pojazdu) rozwiązaniem wydaje się więc być naprawa tego błotnika, a to da się zrobić w kwocie poniżej 2 tys zł, wliczając w to lakierowanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam kolego BŁOTNIK  

Pierwsza wycena na podstawie zdjęć 2 tys  , oczywiście odrzucona prze ze mnie . Zobaczymy czy więcej dadzą ponieważ nie chciał bym kilograma szpachli na aucie . A co za tym idzie obniżenia jego wartości.  Skoro element jest orginalny niech płacą za wymianę  . Tak sądzę bynajmniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa dogadana. Na przyszłość dla kolegów poniżej 5 tys nie zgadzacie się.  Mi udało się wywalczyć 5600 . Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...