Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

• Odpowiedzi 415.9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Aktualnie okolice Rzeszowa, Podkarpackie, Polska

Jako nowy użytkownik oraz świeży posiadacz Audi witam wszystkich :)

Coś o sobie... może zacznę od samochodu a do mnie kiedyś dojdziemy :)

2 x Audi A4 b5

Pierwszy zakupiłem nie dawno i niestety uległ on... awarii w postaci bliskiego spotkania ze słupem ?
Nadażyła się okazja zakupu takiego samego ale ciut starszego i w gorszym stanie... Posiadając poprzedni postanowiłem "pare" rzeczy przełożyć i doprowadzić do stanu brdzo dobrego.

Zacząłem od bczków gdzie był system BOSE, jako że ich kolor jest inny niż reszty postanowiłem wymienić i kokpit. Kokpit był rozkręcony więc postanowiłem przełożyć klimę której w tamtym nie było. Przełożyłem całą tą nagrzewnicę. Zmany te skutkowały innym okablowaniem wiec nie rozdrabniałem się i wyciągnąłem całą wiązkę i włożyłem na razie bez podpinania do aktualnej jeżdżącej wersji. Pozostaly kable od klimy i licznika [Cała ta owinięta wiązka]  i te wychodzące pod nogami pasażera i kierowcy, ale że w tym tygodniu będę też przekładał silnik (nie osobiście, a mechanik) to zrobi się to przy jednej robocie. Wiązka nie podpięta tylko włożona jako druga.

Dla "ułatwienia":
Dawca: 1998 lift 80 kW
Biorca: rok 1995 66 kW

Przełożone zostały przednie lampy bo miały soczewki, a w planach jeszcze fotele przednie (bo mają airbagi, a kable już są), zegary, odmłodzenie lakieru, i całego środka. jest założona kierownica S-line ale bez poduszki. Poduszka jest już w drodze. I pewnie jeszcze pare innych rzeczy. Pewnie podniesienie mocy.

Już dziękuje za informacje jakie wyczytałem na forum ale na pewno jeszcze skorzystam z tej skarbnicy wiedzy.

Pozdrawiam.

Edytowane przez WisniA4

Spoiler

Czy jak założę

205/45/16 zamiast 205/55/16 to będzie jakiś problem ?

Pozdrawiam !

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

,,,

Cześć wszystkim, od 2 tygodni jestem posiadaczem a4 :)

To moje wozidło a4b6 avant 1,8T BFB

Aktualnie mieszkam w Łodzi.

Bardzo mi miło że mogłem dołączyć do waszego grona. Pozdrawiam

IMG_20190501_122429.jpg

IMG_20190501_122413.jpg

,,,