Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zaciski hamulcowe SKV- jakieś opinie ?


joko88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

szukam opinii na temat części marki skv a konkretnie zacisków hamulcowych do mojej A4 B6,

ktoś coś wie ?

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie zaciski hamulcowe skv od ponad 2 lat,

jak do tej pory wszystko działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na ile moja wypowiedź będzie odebrana jako obiektywna? ale oferowane przez nas zaciski hamulcowe nie sprawiają problemów i cieszą się dobrą opinią z rynku. Nie wymagamy przy tym zwrotu starego zacisku i nie pobieramy żadnych kaucji którą później różnie to bywa  z odzyskaniem .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupowanie nowych zacisków to ostateczność, jak już ze starych nic się nie da zrobić. Brałem jeden regenerowany przed zimą z kaucją i szybko ją odzyskałem. A w przednich sam ogarnąłem gumki i tłoczek mimo iż robiłem to pierwszy raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, mszark napisał:

Kupowanie nowych zacisków to ostateczność, jak już ze starych nic się nie da zrobić. Brałem jeden regenerowany przed zimą z kaucją i szybko ją odzyskałem. A w przednich sam ogarnąłem gumki i tłoczek mimo iż robiłem to pierwszy raz.

u mnie właśnie było odwrotnie, kaucja wpłacona 200 zł a jak przyszło do oddania to do tej pory pieniędzy nie widać ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, joko88 napisał:

u mnie właśnie było odwrotnie, kaucja wpłacona 200 zł a jak przyszło do oddania to do tej pory pieniędzy nie widać ...

skąd ja to znam :D 

co do zacisków skv jak na taką cenę nie ma co się spodziewać cudów ale u mnie od zeszłego roku i zero problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.05.2019 o 20:28, Dystrybutor SKV napisał:

Nie wiem na ile moja wypowiedź będzie odebrana jako obiektywna? ale oferowane przez nas zaciski hamulcowe nie sprawiają problemów i cieszą się dobrą opinią z rynku. Nie wymagamy przy tym zwrotu starego zacisku i nie pobieramy żadnych kaucji którą później różnie to bywa  z odzyskaniem .....

Macie tył S4 B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, malin157 napisał:

skąd ja to znam :D 

co do zacisków skv jak na taką cenę nie ma co się spodziewać cudów ale u mnie od zeszłego roku i zero problemów

Zaciski hamulcowe SKV nie mają robić cudów mają tylko poprawnie działać ?  taka mała opinia :P

Jeśli chodzi o zwrot starego rdzenia zacisku to często jest z tym tak, że firmy regenerujące na siłę szukają powodu odrzucenia starego zacisku inkasując przy tym nie małą kaucję.

Dla przykładu ABS sprzedaje zarówno nowe zaciski hamulcowe jak i regenerowane, nawet jak sprzedaje nowe zaciski to i tak wymaga zwrotu starego - po co?

Ze względu na to, że w każdym przypadku ABS jest zarobiony - jeśli klient zwróci zacisk i ABS stwierdzi że nie nadaje się do regeneracji  to kaucja zostaje u ABS

Jeśli klient kupi zacisk i a zwrócony stary ABS może tanio zregenerować (taniej niż koszt zakupu u dostawcy nowego zacisku) to go zregeneruje i sprzeda jako regenerowany ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.05.2019 o 20:56, Wandej napisał:

Macie tył S4 B6?

Prosiłbym o upewnienie się co do OE jeśli jest to 8E0615423B i  8E0615424B

to lewy tył 23SKV323

Prawy tył 23SKV324

dostępne w ilościach powyżej 100 sztuk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie to nie te. Na wentylowana tarcze 300mm. Trw chyba bht256/255

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Wandej napisał:

Nie to nie te. Na wentylowana tarcze 300mm. Trw chyba bht256/255

niestety tych zacisków nie mamy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc, pokopałem trochę w necie z tego co czytałem skv ma dobre opinie,

postanowiłem zamówić zaciski hamulcowe mam tylko nadzieje że nie będę żałował

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będziesz, u mnie od ponad 2 lat i nic się nie dzieje a cena ok 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie, zamówiłem ostatnio zaciski właśnie tej marki z polecenia, 

 w środku pudełka znajduję się jakiś płyn w takiej małej torebce co to jest ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dokładnie tak jak kolega wyżej wspomniał do każdego naszego zacisku dodajemy smar, który ma zapewnić
ochronę powierzchni prowadnic uchwytu zacisku przed korozją a także przeciwdziałać blokowaniu się
klocków hamulcowych w obudowie zacisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozumiem dzięki za pomoc, pytam bo nawet mój mechanik mówił że pierwszy raz się z tym spotyka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Emilianov napisał:

rozumiem dzięki za pomoc, pytam bo nawet mój mechanik mówił że pierwszy raz się z tym spotyka

To chyba bardzo mało z hamulcami do czynienia miał. Praktycznie każdy zestaw przychodzi ze specjalnym smarem, tak samo jak klocki hamulcowe się kupuje, też w zestawie jest ten smar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...