Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Witam. Kilka dni temu zakupiłem moje pierwsze Audi. Jest co prawda odrobinę leciwe lecz myślę że jeszcze kilka lat mi posłuży.. Pozdrawiam z Rydzykowa

,,,

Cześć, jestem nowym użytkownikiem audi a4.

Pozdrawiam :)

,,,

Witam użytkowników A4 b5 jestem szczęśliwszym posiadaczem tego autka które zawsze chciałem mieć  to 1 seria A4 b5 właśnie sonie na niej eksperymentuje  czyli restauruje ja w miarę zasobów finansowych .

Cześć wszystkim.

Moje audi to a4 b7 Avant 2.0tdi BLB

,,,

witam wszystkich klubowiczów i pozdrawiam,

mishka.eg

,,,

Witam wszystkich klubowiczów. Po kilku przygodach z innymi markami aut, czy to nowych aut czy starszych postanowiłem kupić audi a4 b6.

,,,

Mam pytanie odnośnie automatycznej skrzyni biegów 7stopniowego multitronica,jakie są ewentualne koszta naprawy??jesli ktos ma więcej szczegułów chetnie poczytam??

,,,

Jestem Nowy na forum i od razu wyskakuje z problemem. Pompa w moim a4 opilkowala problem tak duży że auto niema zamiaru odpalić orientuje się ktoś jak wyglądaja koszty tej naprawy lub da jakis namiar na sprawdzony warsztat w okolicach Bielska Bialej A4 b8 8k 2.0 cr. 120 km nominalnie kod silnikaCAGC F 1/ F....  po chip tuningu 184 z tego co wiem wtryski magnetyczne  muwimy tu o regeneracj tego co sie da z gury dziekuje za pomoc.

20190202_213607.jpg

• Pomoc techniczna 1