Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 B5 1.8t Quattro by Randor


Randor

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ppatryk napisał:

f*ck... Parę złotych na to rzucasz, ale efekt pewnie będzie piorunujący. Chętnie bym sprawdził na żywo jak z czystością i jakością tego zestawu u Ciebie. Wygłuszasz tylko drzwi czy lecisz całe auto - podłoga, sufit itd.?

A co do lamp to ja raczej będę próbował rozkleić, żeby przełożyć klosz. Mega podoba mi się LED w obecnych, a klosz II liftu.

Cenowo jakiejś tragedii nie ma. Znam zestaw który wybrałem i wiem jak gra po porządnym strojeniu. W razie zmiany auta (czego nie planuje) klocki można zawsze przełożyć. Wygluszam na pewno drzwi i bagażnik. Jak będzie z resztą się zobaczy. Muszę zasięgnąć opinii czy warto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, longer_xd napisał:

Zazdroszczę 16,5 cm z przodu. U siebie mam 13 pod wzmacniaczem przy wygłuszonych drzwiach i gra to dobrze ale do 16 niestety daleko. Gra dużo lepiej jak seria ale jednak niedosyt jest. Jak ktoś chce lecieć grubo z tematem to zdecydowanie 16 na przód. Ja chciałem zachować oryginalność tapicerki i zdecydowałem się pójść na kompromis. Wrzucasz coś na tył czy jedynie subwoofer w bagażnik?

No 16 jest największym problemem w B5. Jeśli już się babrać i inwestować to tylko taka średnica wchodzi w grę. Drzwi w tym aucie są przejebane. Żeby to zrobić mega sztywno i zgodnie ze sztuką trzeba pruć boczek. Jakieś śmieszne adaptery z plastiku czy alu blaszki to drut. Boczki mają być zrobione z jajem. Jak wyjdzie nie mam bladego pojęcia. Zdałem się na fachowca. Wiem tylko że jakaś tam ich część będzie we floku. Myślę że wkomponuje te 16 jak trzeba i nie będzie rzeźby tylko ładne płynne przejście.

Na tył tylko sub. Nie uznaje WF w tylnych drzwiach (wyjątkiem są jakieś WF typu Helon które mogą robić za suby ale nie ma to sensu skoro skrzynia w bagażniku). Scena ma być przed słuchaczem. Tył wprowadza tylko chaos. Bas, wiadomo i tak nie słychać skąd gra jeśli jest dobrze zestrojony z przodem i czasówki są poprawnie ustawione.

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czas coś wrzucić. Zrobiło się cieplej więc wziąłem się trochę do roboty. Audio leci w pierwszej kolejności bo klocki już długo czekają na swoją kolej. Tydzień temu rozłożyłem całą instalacje pod dwa wzmacniacze i głośniki. Wczoraj wleciały kinkiety z TW na miejsce. W bagażniku póki co wszystko lata bez montażu. W weekend biorę się chyba za wygłuszania drzwi i bagażnika. O ile pogoda pozwoli. Zmieniły się chyba plany co do suba. Udało mi się upolować świetne głośniki. Raz, że to rzadki model a dwa że trafiły się nówki (leżaki magazynowe) przecenione po 1000zł na sztuce. Będzie koncertowo i z wykopem bez mulenia i buczenia. Póki co to chyba tyle. Będę aktualizował na bieżąco.

IMG_20200606_124822.jpg

IMG_20200606_153801.jpg

IMG_20200608_173335.jpg

IMG_20200529_185229.jpg

IMG_20200609_170257.jpg

IMG_20200609_170637.jpg

IMG_20200611_174617.jpg

Edytowane przez Randor
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...