Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi RS5 Sportback 2.9 Bi-Turbo TFSI 450ps 600nm Nogaro Blue


Kosmita

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.06.2020 o 11:53, Kosmita napisał:

W sumie to nie wrzucałem zdjęć z kołami po dystansach także wrzucam ;)

0E829A30-19A2-464D-B607-FFE36E825F3B.jpeg

Super Paweł auto się prezentuje na tych kołach  :giveheart:,  nie mogę się doczekać kiedy go zobaczę na żywo :whistling:

Też do swojego jakiś ciemny setup muszę na zimę przygotować :gicior:

Szerokości! :drunk:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.06.2020 o 20:30, k232 napisał:

Tak a wiesz, że jak masz zegarek w domu , w aucie albo na ręce to jutro umrzesz? Idź się jebnij o ścianę ?

Piejesz tak jakby ci jajka w kubku z gorąco woda trzymali... Przecież to był żart... Chyba że Cie to uraziło lub "dotknęło" to przepraszam :grin:

Edytowane przez mlody020
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.06.2020 o 09:01, mlody020 napisał:

Piejesz tak jakby ci jajka w kubku z gorąco woda trzymali... Przecież to był żart... Chyba że Cie to uraziło lub "dotknęło" to przepraszam :grin:

A ja to z płaczem napisałem ? Bez kitu daj sobie spokój ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.06.2020 o 12:53, D4NTE napisał:

Super Paweł auto się prezentuje na tych kołach  :giveheart:,  nie mogę się doczekać kiedy go zobaczę na żywo :whistling:

Też do swojego jakiś ciemny setup muszę na zimę przygotować :gicior:

Szerokości! :drunk:

 

No dzięki. Do Ciebie też ciemne koła wejdą elegancko. Ale trzeba lubić takie koła :)
Na żywo pewnie w marcu bo niestety sierpniową Bukowinę musimy odpuścić :( Chyba, że będziesz w Warszawie to się odzywaj ;)

Edytowane przez Kosmita
  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema! Kosmita ja tak trochę z innej beczki, miałeś może do czynienia z S5? Chciałbym poznać twoje zdanie na temat tego samochodu :) Jakie były twoje odczucia i wrażenia?

I tak trochę technicznie, wiesz może jakie były rodzaje reflektorów w S5 i jakie rodzaje MMI?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, A-rek napisał:

Siema! Kosmita ja tak trochę z innej beczki, miałeś może do czynienia z S5? Chciałbym poznać twoje zdanie na temat tego samochodu :) Jakie były twoje odczucia i wrażenia?

I tak trochę technicznie, wiesz może jakie były rodzaje reflektorów w S5 i jakie rodzaje MMI?

Siemanko,
Miałem do czynienia z S5. Bardzo fajny samochód i ma potencjał na mody. W ekipie Audi Warsaw Elite mamy np. taką S5 porobioną na 530 koni. Jak nie spuchnie to potrafi robić moją po boxie.. Wyglądowo już gorzej bo to jest jednak A5 w S-line z silnikiem 3.0 V6 oraz eSowym ukłądem wydechowym. Seria jedzie zadowalająco. Ale wtedy nie jest to demon prędkości. Natomiast piszę o S5 w TFSI. Jeżeli chodzi o TDI to jeździłem tylko S4 poliftowymi w Finlandii na śniegu i lodzie. Także w normalnych nie testowałem. Ale moment był fajny. Natomiast M340 wszystkie S4/5 robi jak chce i to trochę boli.
Poza mocą, wyglądem i pewnymi opcjami, które są dostępne tylko w RS różnice np są w nastawach skrzyni biegów - w RS-ie w trybie manualnym automat Ci nie przerzuci biegu do przodu.. W S przerzuca.

Nie na każdy rynek ale u nas S5 już dostawało seryjnie LEDy, więc mogłeś dobrać tylko Matrixy. W polifcie masz matrixy dostępne również z laserami. MMI nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.10.2020 o 16:05, Kosmita napisał:

Siemanko,
Miałem do czynienia z S5. Bardzo fajny samochód i ma potencjał na mody. W ekipie Audi Warsaw Elite mamy np. taką S5 porobioną na 530 koni. Jak nie spuchnie to potrafi robić moją po boxie.. Wyglądowo już gorzej bo to jest jednak A5 w S-line z silnikiem 3.0 V6 oraz eSowym ukłądem wydechowym. Seria jedzie zadowalająco. Ale wtedy nie jest to demon prędkości. Natomiast piszę o S5 w TFSI. Jeżeli chodzi o TDI to jeździłem tylko S4 poliftowymi w Finlandii na śniegu i lodzie. Także w normalnych nie testowałem. Ale moment był fajny. Natomiast M340 wszystkie S4/5 robi jak chce i to trochę boli.
Poza mocą, wyglądem i pewnymi opcjami, które są dostępne tylko w RS różnice np są w nastawach skrzyni biegów - w RS-ie w trybie manualnym automat Ci nie przerzuci biegu do przodu.. W S przerzuca.

Nie na każdy rynek ale u nas S5 już dostawało seryjnie LEDy, więc mogłeś dobrać tylko Matrixy. W polifcie masz matrixy dostępne również z laserami. MMI nie wiem.

Dzięki wielkie za info :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RS w serwisie. Dla potomnych. Gdyby komuś kto w RS-ie dobrał DRC zaczęło stukać zawieszenie przy dość małym przebiegu to jest duże prawdopodobieństwo, że padł zawór od układu, który się rozszczelnił i nie było wystarczająco dużo oleju (DRC jest zupełnie inną technologią niż Magnetic Ride w A5 i S5).

Jestem ciekawy czy po jeździe w takich warunkach sam amortyzator nie dostał po d*pie i wystarczy faktycznie wymienić zawór, napełnić układ i będzie hulało. Zobaczymy. Dziś/jutro ma być decyzja czy jest ok czy nie. Ja sam jeszcze poczekam na RS-a gdyż poszła mi szyba czołowa od kamyczka, także przy okazji wymieniamy.

 

PS. Fota naszych dwóch furek razem z niedawnej sesji ;) Temat o S3 jest tutaj na fotum, a jak ktoś chce więcej i bardziej na bieżąco to zapraszam na IG:

@kosmitaawe 

@audiwarsawelite

 

608B8A2B-3F7F-4BC5-86DD-BD53FD0A4B02.jpeg

Edytowane przez Kosmita
  • Pomoc techniczna 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...