Pomoc dla taty. Razem możemy wszystko ❗️

Damianq

Mili Użytkownicy / Klubowicze

Do tej pory byłem aktywnym użytkownikiem naszego forum jak i brałem czynny udział w życiu A4 Klub Podkarpacie. Mam do Was osobistą prośbę. Mój tata jest w bardzo ciężkim stanie. Przebywa aktualnie w śpiączce. Jedyna nadzieja na jego wybudzenie to intensywna rehabilitacja oraz konieczność przeniesienia go do ośrodka typu "Budzik". Koszty takiego leczenia są kolosalnie duże (od 25 tys. miesięcznie jeśli mowa o porządnym ośrodku). Ja i moja rodzina nie jesteśmy w stanie finansować w całości leczenia taty. Zorganizowałem na ten cel "zrzutkę". Może ktoś z naszych Użytkowników / Klubowiczów zechce włączyć się do naszej zbiórki i pomóc mojemu tacie.

Mówią, że dobro zawsze wraca z podwojoną siłą więc działajmy Sami nie damy rady, ale razem możemy wszystko

Więcej informacji tutaj: https://zrzutka.pl/kfzw5f

Z góry dziękuje

Damian

Dziękuje wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób nam pomogli.

Tata po półrocznej walce odszedł od nas 23 sierpnia. Miał 52 lata, udzielał się charytatywnie oraz społecznie, był naprawdę dobrym człowiekiem oraz wzorem dla mnie. Tak naprawdę zostało mu już tylko cieszyć się życiem, wnukami i swoją pasją którą były stare motocykle. Niestety życie takie jest, że odchodzą od nas ludzie którzy zasłużyli na spokojną i szczęśliwa starość.

Dzięki jeszcze raz!

@Hugo proszę o zamknięcie tematu.

Edytowane przez Damianq

Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.