Nowicjusz - wątek powitalny

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Jak dobry obyczaj nakazuje zakładając konto na forum postanowiłem się przywitać.

Mam na imię Krzysiek i mieszkam w Gorzowie Wlkp,.

Od dawna poruszam się tylko samochodami Audi, poprzednio śliczna przejściówka 90/100, która niestety została skasowana przez TIRa, a obecnie A4 B6 Avant.

Od dawna zaglądam na forum jako gość, teraz postanowiłem założyć konto.

Pozdrawiam wszystkich klubowiczów.

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Witam, od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Audi.

Pozdrawiam,

Cześć Wszystkim:)

Spoiler

Z racji tego iż jestem tutaj nowy chciałbym zadać pytanko w jakim dziale założyć temat odnośnie swapa z 1.8 na 1.8t potrzebuje kilku przydatnych informacji :) a sadzac po tym forum i wiedzy jaką maja użytkownicy na pewno je uzyskam;)

*Trzeba czytać do czego dany dział jest: "Nowicjusz - Jesteś nowy na forum? Tutaj możesz się z nami przywitać."
Zapraszam tu ->Regulamin. Tu się tylko witamy.

,,,

Czesc wszystkim jestem nowym grupowiczem cos tam na autach sie znam a o reszte bede pytal was pozdro

,,,

Jestem tutaj nowym użytkownikiem, poszukuje przedniego zderzaka ze spryskami do mojego Audi A4 B6 Cabrio 2,5 TDI 2003r.

Pozdrawiam Wszystkich i proszę o pomoc

• Pomoc techniczna 1

,,,

Witam wszystkich z lodzi !
na pewno z nie jednym z was juz sie widzialem na np. Espotted gdzie duza grupa a4 sie pojawia :)

Ja zas podbijam ze swoim Seatem Exeo - blizniakiem mozna powiedziec ze starym dobrym 1.8T 150km.

Pozdrawiam ! :)

• Pomoc techniczna 1