Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Choinka na liczniku


Technik92

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, mam problem w audi a4 b5 1999r z tego co się orientuje wcześniej ktoś usuną immobilizer bo rzekomo padł i po tej operacji auto paliło bez problemu poza migająca kontrolka na liczniku immo i po tej przeróbce nie mogłem się połączyć z sterownikiem silnika podmieniłem sterownik silnika i połączenie działa wiec coś w starym sterowniku było walnięte.

Ale problem mam jeszcze z choinką na liczniku podczas jazdy nieraz zapalają się wszystkie kontrolki i gasną najgorzej jest jak się zaświeca i nie gasną nawet po wyjęciu kluczyka dopiero po odłączeniu akumulatora pomaga tzw reset.

Na zdjęciu pokazane podczas jazdy.

licznik.jpeg

Edytowane przez Technik92
błąd w temacie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po primo: Dobrze by było jako nowy użytkownik na forum przywitać się w odpowiednim dziale z ludnością tego forum, wymaga tego kultura, no chyba że do sąsiadów też wchodzisz z butem, po sekundo: masz jak byk na liczniku napis "def" poszukaj po google a napewno się dowiesz co to znaczy(podpowiem tylko tyle że to będzie coś z softem licznika) a po tercio ultimo: immo masz w pudełeczku osobno czy już w liczniku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że się nie przywitałem kiedyś założyłem konto i  myślałem że już przywitałem się kiedyś.

immo jest w osobnym pudełku bo zmieniłem jeszcze licznik dziś i będę obserwował czy dalej wskoczy choinka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na tym liczniku z fotki widać że wysypał się wsad, a może ktoś nie umiejętnie skręcał np. o jakieś 50 lub 100 tyś.km?!:P:D    tak czy siak, albo musisz tu poprosić ładnie kolegów może któryś ci poradzi co z tym wsadem, a może nawet będzie miał, a jak nie to raczej podmianka na inny licznik:) ewentualnie jak się nie boisz to vag commander i szukanie wsadu, ale to już loteria co ściągniesz z neta, gorzej być już chyba nie może:D tyle dobrze że immo masz osobno więc nawet jak nie pójdzie z licznikiem to i tak powinieneś odpalić auto, bo w B6 od któregoś roku i wyżej to jest już gorzej bo immo jest w liczniku, padnie licznik = buty na mpk albo pks:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wsad się wysypał ok ale po resecie przez akumulator licznik działa normalnie ale dla testu podmieniłem dziś licznik i zobaczymy co będzie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...