Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Nie działa radio fm


Kocur94

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Pacjent  to a4 b5 z 97r 1.8 . Problem tkwi że nie odbiera mi antena dachowa  w bagażniku w lewym boczku  wystaje taka kostka i jeden przewod jak by od anteny czy coś,  co tu brakuje i czy ma to coś związek z nie odbieraniem radia ?

20190504_125634.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zmieniarka w drugiej i mam całkiem inne kostki 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam właśnie takie (wpinałem je i wypinałem u siebie już kilka razy) w a4 b5 1997 r. z systemem audio BOSE. Długa wielopinowa kostka i kabel koncentryczny. Zmieniarka jest osadzona w metalowym koszu, którego u ciebie nie widzę. Jak chcesz, to zrobię zdjęcie?

Edytowane przez dominikk
Dopisek treści
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobię może dziś wieczorem. Moim zdaniem nie ma to związku. Ja mam podpiętą zmieniarkę, słucham cedeków, a radio mi bardzo słabo łapie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się pomyliłem. Ta wielopinowa wtyczka i kabel koncentryczny są podłączone do jakiejś innej puszki pod zmieniarką, ale nie wiem co to jest (moduł sterujący/wzmacniacz?) Może rzeczywiście to kabel antenowy?

DSC_0914.JPG

DSC_0915.JPG

Edytowane przez dominikk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w B5 po lewej stronie była jeszcze puszka od bns-a, taka mała navigacja na fisie i pokrętło miedzy fotelami,  posiadasz kolego Kocur takie pokrętło miedzy fotelami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej będzie to moduł do telefonu bo żadnego pokrętła nie ma między siedzeniami i nie mam fisa tylko kontrolki  bez wyświetlacza 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To na bank moduł do telefonu. Bo ja u siebie miałem słuchawkę na tunelu środkowym zamiast schowka... Kocur94, a sprawdzałeś stan stopki od anteny dachowej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem tylko u mnie jest ta płetwa rekina nie wiem czy to coś zmienia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zmienia. Oryginalnie nie miałeś płetwy, tylko bacik. Skoro ktoś przekładał, to mógł uszkodzić przy demontażu. W jednej stopce ułamałem kabel od anteny w trakcie wykręcania, z kolei w mojej podczas demontażu zauważyłem, że mocowanie bacika (gwint do wkręcania) jest zaśniedziały i popękany, bo ktoś pewnie to wcześniej demontował. To wszystko będzie wpływało na odbiór sygnału. Na Twoim miejscu od tego bym zaczął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...