Nowicjusz - wątek powitalny

Hugo

Witam.jestem nowy na Forum ,aczkolwiek sledze watki od kilku lat jako ze jestem posiadaczem audi postanowilem dołaczyc do spolecznosci.pozdrawiam ?

• Odpowiedzi 415.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

• Cuber

• PABLO

• wrclaguna

• Wihajster

19996

Top użytkownicy w tym temacie

Witam serdecznie w klubie :a4fan: Mam nadzieję, że znajdziesz informacje jakich szukasz i forum będzie pomocne. Pozdrawiam :hi:

,,,

Witam, od niespełna miesiąca jestem szczęśliwym posiadaczem A4 b6 1.9tdi avb, 6 biegowa skrzynia. Autko jest po lekkim modzie, większy wydajniejszy FMIC,seryjne wtryski z końcową Al, sprzęgło od 2.0tdi brd 170km. Aktualnie A4 posiada 171km i 385nm. Następnym krokiem będzie wymiana turbiny, auto niestety jest bez quattro więc 200-230hp w zupełności mi wystarczy

IMG_20190503_203417.jpg

Cześć !! :D
Jestem posiadaczem od 3,5 roku A4 B6 Avant 1.9 TDI 130 KM AWX.
Miło mi wśród kompanów A4-klubu :)

21616640_1461955457218421_101255556_o.jpg

,,,

Dołączamy do grona miłośników 4ech kółek :D W raz z perełką mamy tu zamiar miło spedzić czas :D

Jestem w posiadaniu tego kultowego autka od roku i staranie krok po kroku staram się ją doprowadzić do stanu IDEALNOŚCI w czasach gdzie rynek jest zawalony nieuczciwymi egzemplarzami !

Edytowane przez vi-teC

Witam wszystkich !

Moja gablota A4 B8 2.0 TDI cglc 177 km avant

,,,

Jak w temacie no więc jestem Ukasz posiadam afdi A4 B6 w avancie jak i starsza 80 B4 Cabrio,Pozdro dla wszystkich użytkówników!!

przy okazji zapytam czy czy forum działa przez aplikacje Tapatalk?? bo nie mogę znaleźć... :(

• Pomoc techniczna 1