Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Jaką rurę kupić do mojego silnika zamiast katalizatora ?


Gość grzesiekA4

Rekomendowane odpowiedzi

załóz sobie strumiennice w kazdym zakładzie z wydechami dostaniesz pozdro

100% lepszym rozwiazaniem będzie wspawanie rurki 2,5", o strumienicy było juz sporo i nie jest polecana :thumbdown::szukaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez tak mysle ze rurka bedzie lepsza... myslisze ze grubosc scianki 1,5mm bedzie ok?

powinna być dobra :mysli: Ja u siebie zamontowałem zamiast rurki czy strumienicy tłumik przelotowy kupiony na alegro za 5ozł i całkiem dobrze sie spisuje :naughty: i na pierwszy rzut oka przypomina uniwersalny katalizator :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak już wywalisz kata to napisz jak się autko sprawuje czy jest głośniej i czy lepiej chodzi.To samo planuję zrobić u mnie a nie wiem czy warto. :mysli:

kolego na ten temat już było chyba wszystko powiedziane warto wywalić kata,szczególnie jeśli jest zawalony :cool1:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przymierzałem się do wycięcia kata i jak szybko zacząłem tak szybko skończyłem :shocked: dojście żeby odkręcić kat zerowe trzeba rozebrać z pół auta żeby go wyciągnąć i zostawię to sobie na cieplejsze dni.

A widzę ze kolega Grzesiek tez ma z tym problem :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj przymierzałem się do wycięcia kata i jak szybko zacząłem tak szybko skończyłem :shocked: dojście żeby odkręcić kat zerowe trzeba rozebrać z pół auta żeby go wyciągnąć i zostawię to sobie na cieplejsze dni.

A widzę ze kolega Grzesiek tez ma z tym problem :kwasny:

Mi magik mechanik prawie nic nie rozbierajac wyjął kata przez maske wraz z rurą wydechową środkową :kox: :kox: samochód jedynie na podnosniku wiec da sie wszystko :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w AJL chyba jest inaczej ;( i z całą rurą jak u Ciebie nie bardzo się da.Ale będę kombinował :mysli:

U mnie na pierwszy rzut oka też sie nie dało ale magik troche sie naginastykował i wyjął to wszystko, a tak poza tym w 1.9 też praktycznie nie ma miejsca :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jakich macie magików ale nie ma żadnego problemu żeby to zrobić....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam wycinania kata. a już na pewno wstawiania strumienicy. Nie dość że nie poprawi osiągów to jeszcze wrażenia akustyczne jak w maluchu tuning show. Nie robiłbym tego błędu, kumpel do tej pory załuje że założył strumienice. Co do rury przelotowej, to to samo co przelotówka - mniejsze zło. Oczywiście decyzja należy do Ciebie. Szkoda psuć dźwięk takiego silnika, a i osiągi mogą spaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osiagami sie poprawi na bank wiec nie pisz że sie nie opłaca :gwizdanie: jak kat zapchany to i samochód zamulony moze niedoswiadczyłeś jeszcze tego efektu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam prostszym sposobem jest wyjęcie katalizatora i wybicie z niego środek a potem ponowne założenie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam prostszym sposobem jest wyjęcie katalizatora i wybicie z niego środek a potem ponowne założenie. Pozdrawiam

znaczy zostawienie pustej puchy :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...