Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem, AUX


michauu45

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie , jestem w posiadaniu Audi a4 b7 2005/6 rok i nie posiadam wejścia aux .. A chce zostać przy fabrycznym radiu gdzie jest tylko płyta. Jest to dla mnie uciążliwe bo w w radiu czasami puszczą coś ciekawego A czasami coś że szyby się same zamykają żeby nikt  nie słyszał.. haha .A poza tym "wiadomości" ahhh ta nasza polityka i gadanie o pierdołach żeby mieć tylko temat. No i pytanie czy da się jakoś zrobić wejście pod aux a nie ma takiej funkcji w radiu.. (CHCIAŁBYM ŻEBY ORYGINALNE RADIO ZOSTAŁO) . Hmmm sa pod zapalniczke , jakby mp3 z wejsciem , bedzie to funkcjonowało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że nie wiem jaki dokładnie model i skąd taką informację znaleźć.  Wiem że jest oryginalne, fabryczne.  Napisane na radiu jest Audi concert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tracer39 napisał:

Podaj model radia.

Wiesz że nie wiem jaki dokładnie model i skąd taką informację znaleźć.  Wiem że jest oryginalne, fabryczne.  Napisane na radiu jest Audi concert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, michauu45 napisał:

Wiesz że nie wiem jaki dokładnie model i skąd taką informację znaleźć.  Wiem że jest oryginalne, fabryczne.  Napisane na radiu jest Audi concert

1din czy 2 din (duże czy małe radio ) ? Najlepiej jak zrobisz zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić takie urządzenie pod zapalniczke, działa polecam tylko od razu mówię nie bierz ze sklepu chińskiego bo chwilę ci pochodzi i się rozwali. Na urządzeniu ustawiasz sobie fale a w radiu po prostu szukasz, zazwyczaj samo wyszukuje ale czasami musisz ręcznie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, OgarN3y napisał:

Możesz kupić takie urządzenie pod zapalniczke, działa polecam tylko od razu mówię nie bierz ze sklepu chińskiego bo chwilę ci pochodzi i się rozwali. Na urządzeniu ustawiasz sobie fale a w radiu po prostu szukasz, zazwyczaj samo wyszukuje ale czasami musisz ręcznie 

A jak z jakością dźwięku? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Tracer39 napisał:

1din czy 2 din (duże czy małe radio ) ? Najlepiej jak zrobisz zdjęcie.

Małe radio 

15589659932356431867755227437794.jpg

Edytowane przez michauu45
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakość jest dobra do czasu gdy na danej częstotliwości pojawi się stacja radiowa....
Innymi słowy nie wyjeżdżaj poza obszar

Mam zmieniarkę ale mi było mało muzyki więc wpiąłem do tego Kinivo 455, w kable zmieniarki.
dzięki temu mam muzykę zarówno ze zmieniarki jak i telefonu.
Co ciekawe mogę mieć dwa telefony wpięte, dzięki czemu córka puszcza muzykę ze swojego a jak przyjdzie rozmowa mogę gadać bez odrywania rąk.
dźwięk przynajmniej nie jest zależny od wolnej częstotliwości.

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Edytowane przez GreGoriO
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...