Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Audi a4 b7 zamiana na multifunkcję


kubacz00

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka na wstępie dodam że mam 18 lat i dopiero zaczynam bawić się swoim autem więc nie szklaujcie ,że pytam o podstawowe rzeczy :P A więc tak mam taką oto kiere image.png

 

A chce zamienić na taką :P 

 

image.png

 

No i pytanie moje jest takie co będzie mi potrzebne i jakie są ewnetualne koszty takiej wymiany. Widzę że taka kiera z multifunkcją to koszt ok 600zł

Ale co jest mi jeszcze potrzebne. 

image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, jest obszerny temat dotyczący zmian jakie musisz przeprowadzić i co kupić. Jest na bank bo sam z tego korzystałem rok temu :) Jak coś mam kiere z b7 na sprzedaż 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc najbardziej obawiałem się tego całego demontażu. Ale dzięki temu, że miałem większość gratów od Domina to nie było niespodzianek.  Montaż przebiegł sprawnie, więcej problemów miałem z vcdsem, bo coś nie banglał jak trzeba i dopiero skorzystanie z poczciwego vagcom dało radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz b6 a chcesz kierownicę z B7 to potrzebujesz moduł Q z taśmą, kierownicę z wiązką multi i kodowanie. Kostka od air bag może nie pasować do taśmy b7 też będzie do zmiany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, luki19862121 napisał:

Jak masz b6 a chcesz kierownicę z B7 to potrzebujesz moduł Q z taśmą, kierownicę z wiązką multi i kodowanie. Kostka od air bag może nie pasować do taśmy b7 też będzie do zmiany. 

W pierwszym poście jest napisane , że ma z b7 bez mf, a chce z mf

Na początek sprawdź jai masz moduł i taśmę poduchy , przy odrobinie szczęścia tylko koło kierownicy do wymiany,jak nie to te rzeczy co wyżej napisałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, greg2505 napisał:

W pierwszym poście jest napisane , że ma z b7 bez mf, a chce z mf

Na początek sprawdź jai masz moduł i taśmę poduchy , przy odrobinie szczęścia tylko koło kierownicy do wymiany,jak nie to te rzeczy co wyżej napisałem 

Aaa b7 bo w profilu b6 ma?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta poduszka kierownicy co masz z b7 to pasuje rowniez do kierownicy z tej b8 z chromowana obwodka przycisków multifunkcji. Bo zakładałem do swojej audicy. Ale musisz sprawdzić jaki masz moduł zamontowany. 

20190515_150702.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...