Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czujnik położenia wału 050906433 - Nie działają zamienniki


Derfflingeru

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

Może tutaj uda mi się znaleźć odpowiedź. Posiadam auto po zmianie silnika na 1.8 t, wystrojony na 300 hp +, wszystko fajnie pięknie, ale zaczyna sypać mi błędami czujnika położenia wału i auto czasem nie chce odpalić.

Blok ma oznaczenie APU - oryginalny czujnik ma nr część 050906433. Po telefonie do ASO dowiedziałem sie, że taki czujnik nie jest produkowany od 2018 i został wycofany. Panowie nie są wstanie mi pomóc bo katalog nie pokazuje nr nowego czujnika...

Po telefonie do ASO VW dowiedziałem się, że niby ten numer czujnika nie występuje w APU tylko w ADR - teraz zmierzę do meritum. 

Zakupiłem nowy czujnik delphi do silnika APU. Wtyczka pasuje, wszystko cacy, auto odpaliło, po chwili zgasło i nie dało się go już odpalić. Ta sama bajak była z nowym FAE. Tak się zastanawiam czy może nie dostałem w prezencie wraz ze swapem nowego komputera tylko nie od APU jak blok silnika, ale od ADR :) 

Jeśli tak jakiej firmy i numer cześci tego czujnika powinienem szukać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj nr budy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj mamy delikatną lipę - bo buda nie jest zupełnie związana z audi - także nawet nie mam vinu skąd silnik był brany.
Znalazłem pełno tych czujników używanych, ale mimo wszystko wolałbym nowy...

https://allegro.pl/oferta/czujnik-polozenia-walu-050906433-vw-passat-1-6-1-8-7458437718

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...