Wyświetlacz Android zamiast ekranu MMI ?!

tomasm64

audi a4 a5.jpg

Mam pytanie: czy ktoś zna ten sprzęt, zna działanie, wie, czy można spokojnie zainstalować i używać !?

Może ktoś już instalował i ma jakąś wiedzę, jak to się sprawuje i czy w ogóle gra warta świeczki!?

Podoba mi się a zwłaszcza to, że jest to dotyk !!!

Proszę o opinię !!!

Edytowane przez tomasm64

Widziałem u gościa naprawdę fajna alternatywa dla mmi .Fajne jest to ze z poziomu tego wyświetlacza można normalnie przejść do starego menu mmi - wszystko działa  jak oryginał tylko cena odstrasza

Podejrzewam że to ten środek co w dedykowanych radiach do b7 a jeżeli tak to do ogólnego użytku nawet okej. Jakość dźwięku niestety straszna (tak wiem niektórzy napiszą że nie,ja też byłem tego zdania dopóki na tym samym sprzęcie nie zagrało jakieś tam zwykłe JVC). Co do szybkości działania to daje 7/10 jest w miare płynne.
Nie widziałem tego dokładnie modelu ale widziałem inne androidy dla audi i na kilka stacji każda działała tak samo i wykazywała praktycznie te same minusy.

Mam już pół roku i nie żałuję zakupu pomimo dość wysokiej ceny. Montaż za pierwszym razem trochę czasu zajmuje. Ja dokładałem kamerę cofania, rejestrator jazdy i prowadziłem dodatkowe kable żeby wszystko było ładnie poukładane (dołożyłem dysk przenośny 500GB i mała klawiaturę bezprzewodową). Po tylu razach demontaż i ponowny montaż radia zajmuje mi tylko 30min.

Warto dołożyć parę złotych i brać wersję 8-rdzeniową, Quad Core - czterordzeniowy podobno nie daje rady. Te jedynie powoli się włącza a potem śmiga bez zarzutu.  Moim zdaniem duża karta to podstawa dobrego funkcjonowania urządzenia albo schować Pen-drive. Ja używam dużego dysku bo tam zapisuje i przechowuje dość długo obraz z rejestratora (z przodu i z tyłu) w Ultra HD. Dodatkowo duży folder z bajkami i filmami (podobno jest możliwość podłączenia dodatkowych wyświetlaczy w zagłówkach).

W opisie jest napisane ,że pasuje do roczników 2009 - 2016, moja A4 jest z 2008 roku + mam biedne AudiConcert i działa normalnie.

+ Chińczycy piszą że karty SIM działają tylko na terenie Azji, ale u nas też wszystko działa ,polecam kartę sim 100GB+ z allegro bo przy słuchaniu muzyki z Spotify i oglądaniu Youtube czy Netflixa standardowe karty szybko się kończą.

+ Dźwięk nie stracił na mocy czy czystości, tylko trzeba na spokojnie ustawić wszystko bo jest regulacja w oryginalnym radiu i jednocześnie na ekranie.

+ Telefon automatycznie, bez problemu łączy się z radiem.

+ Dla mnie wielki plus to aplikacje Androida a zwłaszcza Janosik którego ustawiłem jako główne navi. Często używam Excela , PDF , messengera i dużo innch aplikacji bez żadnego problemu. Bardzo starannie prowadzę aplikacja MyAudi bo przy sprzedaży auta traktuje to jak książeczkę serwisową. Miałem w planach kupić  kabel VAG blueeooth i zostawić na stale podpięty i połączony apliakcja z radiem wtedy mamy cały czas wzgląd na błędy itp. A wersja aplikacji YouTube która działa w tle bez reklam jest wisienką na torcie.

+ Nie pamiętam czy na Alliexpress wspominali o kompatybilności z guzikami kierownicy ale wszystko fajnie działa a po wciśnięciu "mode" pokazuje na wyświetlaczu Menu z oryginalnego MMI.

- Nie mogę niestety pochwalić zestawu głośnomówiącego jak w większości przypadków mikrofon słabo ściąga, wybieranie numeru, importowanie kontaktów do radia i cała reszta daje radę.
- Mam wrażenie że te małe "antenki" GPS (bo nie mam oryginalnie  w aucie) nie zawsze działają ale to nie przeszkadza bo dane o lokalizacji, prędkości itp bierze głównie przez internet.

- Tego guzika do tunelu środkowego nawet nie zakładałem i nie przeszkadza to

- Po wymianie wyświetlacza włącznik świateł awaryjnych zostaje z tyłu (trochę nie wygodne) ale znika nam to coś co pokazuje czy poduszka pasażera jest ON/OFF i od tego czasu cały czas auto pokazuje błąd tej poduszki ale nawet nie szukałem sposobu na to, na pewno sprzedawca podpowie bo kontakt jest dobry i sam pisałem do nich kiedy mialem problem czy pytanie i są bardzo pomocni.

- Trzeba dobrze dobrać rejestrator jazdy bo ja kupiłem z bezprzewodowym połączeniem przez WIFI i kiedy ciągnę internet z przenośnego Routera to muszę wyłączyć kamerke.

Radio polecam bez dwóch zdań, dzięki Androidowi nie używam w ogóle telefonu podczas jazdy, A film czy serial obejrzeć w trasie to sama przyjemność. W razie pytań śmiało pisać bo nie wiem co jeszcze mogę o nim powiedzieć.

PS. SPRZEDAJE SWOJE RADIO 8-RDZENIOWE JESZCZE Z FOLIĄ NA EKRANIE SPRZEDAŁEM AUTO BEZ RADIA ,JEŚLI KTOŚ BYŁBY ZAINTERESOWANY TO NA PEWNO Z CENĄ MOCNO ZEJDZIEMY bo niestety mam wersję prawostronną od angola A PRZY MONTAŻU I PODŁĄCZENIU CHĘTNIE POMOGĘ.

• Pomoc techniczna 1

Witam mam Audi chorus, czy jest możliwość instalacji takiego lub podobnego wyświetlacza z androidem?

W dniu 22.10.2019 o 22:57, aZielak napisał:

+ Telefon automatycznie, bez problemu łączy się z radiem.

- Tego guzika do tunelu środkowego nawet nie zakładałem i nie przeszkadza to

Witaj!Jestem zainteresowany kupnem takiego radia.Nadal masz go na sprzedasz??