Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A4 b8.5 niska prędkość maksymalna mapa 210koni


Cainbro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z dość niską prędkością maksymalną, tzn powyżej tych 180kmh idzie bardzo powoli, doczłapie się  do tych  218km/h, co jest maksem i już stop, oczywiście z gazem w podłodze... 

Chciałbym zapytać was o radę, co można sprawdzić, co zlecieć mechanikowi by rzucił okiem. 

 Przed zmianą mapy z 177 na to 210koni, było jak dobrze pamiętam, tak samo, a na pewno nie lepiej, więc to wykluczam, a na hamownie jadę w lipcu, jak będę na urlopie w Polsce, także proszę was koledzy o pomoc, pozdrawiam ☺️

  

A4 Avant 2012 119k przebiegu, 2.0 tdi 177 mapa na 210 (około) quattro, manual, opony Continental Conti sport Contact 5 245/45x18 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A od 0-100 masz lepsze wyniki? Może mapa ustawiona właśnie na moment od dołu. Co do prędkości to z tego co czytam max co ta skrzynia uciągnie to 220..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj że to quatrro i napędy też trzymają. Ja w swojej 143 konie + mapa też quattro wynik mam podobny. Do 200 potrzeba czasu, na prostej dlugiej max 220 a max co było to 230 ale było z górki na autostradzie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz sprawdziłem, według aplikacji na telefon uzyskuję niby poniżej 8 sekund, nawet jest poniżej 7 ( co mi się wydaję Troche dziwne) stoperem samemu zmierzyć jest dość ciężko. Porównując sobie wyniki innych ludzi na YT oczywiście też z Quattro, dla przykładu to mój jest trochę smutny, dlatego też się martwię i pytam was

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załóż koła 16 225 55 16 tak jak fabryka i poczujesz dużą różnicę. Tak się mi wydaje, ja przynjamniej poczułem dużą róznicę jak wsadziłem 245 45 a też miałem 16 zimówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...