Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z concert II


słodziag

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakiś czas temu postanowiłem wymienić niefabryczne radio na concert II. Problem polega na tym że przed wymianą działały wszystkie głośniki a po wymianie działa tylko przód. Dodatkowo nie działa podświetlenie przycisków, radio wyłącza się samo po godzinie i nie pokazują się informacje na fisie. Po podłączeniu wszystkiego zostają 2 wolne miejsca na kostki (strzałki). Nie mam pojęcia czy coś ma do nich jeszcze wchodzić. Bardzo proszę o pomoc. Z góry dziękuje i pozdrawiam

image.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy poszukać było wielokrotnie na forum o tym.Brakuje górnej wtyczki która odpowiada za podświetlenie i działanie tylnych głośników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 1.06.2019 o 20:43, Szarik napisał:

Wystarczy poszukać było wielokrotnie na forum o tym.Brakuje górnej wtyczki która odpowiada za podświetlenie i działanie tylnych głośników

Czy to jest w ogóle możliwe żeby samochód z końcówki 2004 nie posiadał tej 3 wtyki ? Chociaż w sumie jak go kupiłem to byl z nieoryginalnym radiem mogło być coś robione......

Edytowane przez słodziag
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że możliwe. Masz auto z wiązką pod niefabryczne radio. Podobny temat poniżej, masz opisane co należałoby dołożyć żeby concert zaczął działać poprawnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ten moduł rozwiązałby problem chociaż tych "uśpionych" tylnych głośników ?

https://allegro.pl/oferta/modul-audi-a3-a4-a6-a8-tt-tylne-glosniki-subwoofer-6579006153

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale uparty jestes. To moduł nie jest dla Ciebie. Gdy ktoś ma fabrycznie instalację pod radio concert a wklada niefirmowe to wtedy może wykorzystać ten moduł. Ty masz sytuację odwrotną. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...