Skocz do zawartości
IGNOROWANY

MMI 3G HIGH


Kris0708

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam audi 2012 rok z nawigacją mmi 3g basic i mapami z 2012 roku ale chciałbym aktualizować do map 2018 i takie mapy mam. Z tego co wyczytałem na forum muszę zaaktualizować softy do najnowszego i tutaj moje pytanie gdzie mogę pobrać takie softy? Ktoś doradzi? Jakaś instrukcja?

Mój aaktualny soft w załaczniku.

45376628_2279609962325993_1195834855028424704_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sobie zaktualizujesz soft to stracisz PL :( , musi ci to ktoś zaktualizować co ma wersje Pl

Edytowane przez Krzy0
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekaj chwile zaraz zapodam na upload

https://mega.nz/#!Ek9FTQqT!GZGtvyUfksT_SDkDp_s2-zL16U3_csn9kgPV5XBXkKA

Pobieraj jutro kasuje z uploadu.

 

Edytowane przez robi4020
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, jeśli mam soft k0257 z wgranym polski językiem, to przy aktualizacji do k0260 polski język zniknie?
 

Ok, znalazłem odpowiedź. Zniknie. :(

Edytowane przez mmonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktoś dobre pliki do aktualizacji MMI 3G Basic, które nie uwalą jednostki. Bylbym bardzo wdzieczny. Aktualne moje oprogramowanie poniżej.

20190419_183155.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie... :) 

 

Przychodzę z takim problemem ponieważ chciałbym z aktualizować sobie Soft w mojej Audi A4 B8 2010 Basic model. Udało mi się wgrać Mapy 2019-2020 ale mam za stary soft bym miał  mapy w 3d... mój obecny soft jest to soft producenta BNav_EU_P0029_D1  i moje pytanie brzmi następująco... Czy muszę wgrywać wszystkie softy po kolei zaczynając od  BNav_EU_P0054_D1 itp aż do najnowszej BNav_EU_K_0257. Czy nie i  mogę od razu wgrać najnowszą.. A ponieważ jestem zielony w tej kwestii, prosiłbym  o szybką odpowiedź ??

 

Z Góry dziękuję 

Ochromvip 
 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W MMI 3G Basic, nie ma widoku 3D. Soft możesz wrzucić od razu najnowszy. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie, czy wie ktoś czy spolszczenie do tego radia to takie same pliki jak do spolszczenia MMI 2G HIGH, wiem że Pan wrclaguna jest znawca tematu i byłbym szczęśliwy gdyby odpowiedział, gdyż nie chce uwalić radyjka, proszę o odpowiedź kogokolwiek. Znalazłem takowe spolszczenie w internecie i pliki są takie same jak w mmi 2g high. 

Edytowane przez dominik20010412
Nie dopisałem wszystkich informacji
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. To całkowicie inny system. Plików do 3gHigh nie znajdziesz w internecie. Są tylko paczki które ktoś wrzucił na chomikuj itp które są uszkodzonym softem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A znasz może kogoś kolego kto posiada takie pliki? Są ludzie którzy to robią, może ktoś się jednak podzieli, radyjko nie jest zbyt nowe, może nawet na priv jeśli link ma się nie wydostać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, dominik20010412 napisał:

A znasz może kogoś kolego kto posiada takie pliki? Są ludzie którzy to robią, może ktoś się jednak podzieli, radyjko nie jest zbyt nowe, może nawet na priv jeśli link ma się nie wydostać.

 

Raczej za darmo tego nie zrobisz.(Ludzie z takich usług żyją)

Ja płaciłem za spolszczenie w przedlifcie MMI 3G HDD 40 GB dysk  400 zł.

Edytowane przez duzy616
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, myślałem że znajdzie się ktoś kto pomoże w tym temacie bo osobiście uważam, że za nieoryginalne spolszczenie 400 zł to zdzierstwo, wiem że nie ma stworzonego takowego przez Audi ale skoro ktoś zrobił to w domu i działa, to zapewne się podzielił w sieci ale link wygasł, a teraz nasi spece to wykorzystują jako autorski produkt i wygrywają ludziom za masakrycznie pieniądze, do mmi 2g high i do rns-e wgrałem i znalazłem sam, niestety do mmi 3g high nie potrafię znaleźć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge wgrać polskie menu wysyłkowo, potrzebuje czytnik mmi z auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...