Skocz do zawartości
IGNOROWANY

jaką instalkę wybrać?


atomowy

Rekomendowane odpowiedzi

Czy może ktoś z Was ma instalacje gazową w Audi A4 B8 2.0 210KM 2013r.
Jeżeli tak to jak się sprawuje? Czy silnik się nadaje do wykonania instalacji gazowej? Co polecacie? Dziękuję za każde info !!!

Pozdrawiam
Kamil
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś podpowie ? Słyszałem dobre opinie o instalacji Landi Renzo ? Ktoś miał styczność ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, mam instalacje Zenita, w miescie 4 baki gazu 48l i bak benzyny przy ok 1600 km jazdy. Robie krótkie odcinki do 10km. W trasie benzyny pali tyle co nic, wiec stosunek gaz-benzyna ok 7-1. Koszt zalożenia i przebudowy aku  w boczek ok 4500 zł.  Osobiście polecam. Mam 2.0 tfsi cdnc 2009r. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja właśnie chcę zalozyc do mojej b8 allroad 2010 instalację ale mam problem z aku. Seryjnie jest założony duży akumulator w miejscu koła zapasowego gdzie chciałem włożyć butlę, teraz jest kwestia przełożenia aku gdzieś indziej, jedyna opcją jest włożenie mniejszego aku do wnęki po lewej stronie ale wtedy musiałbym założyć aku 60ah to jest za mało jak na ten silnik, jest opcja włożyć 74ah ale wtedy musiałbym wyciąć kawałek plastiku ale i tak wtedy nie zamknę tego schowka. Ma ktoś może jakiś patent ewentualnie jak to jest u was rozwiązane? Dodam ze nie bardzo pasuje mi dac butlę walcowa do bagażnika, dlatego kombinuje z  akumulatorem..z góry dzięki 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, ELLIOTT napisał:

Najlepiej dopracowany sterownik ma KME, następne Alex idea..

Ale nie bardzo mi chodziło o taką odpowiedź... instalację będę miał od staga, chce zmienić aku żeby wszedł do wnęki po lewej stronie ale  wtedy musiałbym dac jakiś mniejszej pojemności , tylko czy taki akumulator uciagnie wszystko co w aucie...

Edytowane przez Maryo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robisz wielki błąd idąc w staga, najgorsze mają algorytmy itp.. Każdy szanujący się gaziarz z forum lpg to powie. Twoje auto, Twój wybór kierowniku. Tylko nie zakładaj ponownie tematu z problemami później.

Edytowane przez ELLIOTT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem 3 samochody że stagiem, nie miałem żadnych problemów,  miałem też prinsa i nie dało się jeździć, musiałem wymienić wszystko i założyłem staga. Może będą problemy może nie, kto to wie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pośredniego wtrysku stag ujdzie ale nie do bezpośredniego. Twój wybór oraz Twój problem kolego, nie odkrywasz Ameryki w tym temacie. Trzymaj się ciepło z największym spalaniem udziału benzyny w gównie jakim jest stag oraz ich algorytmy cudowne:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, ELLIOTT napisał:

Robisz wielki błąd idąc w staga, najgorsze mają algorytmy itp.. Każdy szanujący się gaziarz z forum lpg to powie. Twoje auto, Twój wybór kierowniku. Tylko nie zakładaj ponownie tematu z problemami później.

A kto mówi że Amerykę odkryłem? Pytałem tylko o akumulator A nie o rodzaj instalacji.. ale i tak serdecznie dziękuję za odpowiedź.  U mnie w okolicach nie ma innych opcji A wyborem firmy do lpg. Nie pojadę połowę Polski żeby zamontować coś innego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GZW masz 125km i Sebastian jest jednym z lepszych od wtrysku bezpośredniego w kraju..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Maryo napisał:

Miałem 3 samochody że stagiem, nie miałem żadnych problemów,  miałem też prinsa i nie dało się jeździć, musiałem wymienić wszystko i założyłem staga. Może będą problemy może nie, kto to wie. 

Też mam staga już 4 lata i 0 problemów. Zależy chyba od gaziarza jak zrobi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, szpakuziom napisał:

Też mam staga już 4 lata i 0 problemów. Zależy chyba od gaziarza jak zrobi.

Miałeś staga na bezpośrednim wtrysku? To jest zupełna inna bajka jak na pośrednim..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, ELLIOTT napisał:

Miałeś staga na bezpośrednim wtrysku? To jest zupełna inna bajka jak na pośrednim..

Na pośrednim wtrysku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, szpakuziom napisał:

Na pośrednim wtrysku.

Dlatego wspomniałem że to są dwa różne światy. Algorytmy to dnia dzisiejszego są słabe na bezpośrednim wtrysku oraz największe spalanie.. Ostatni raz powtórzę, tylko kme lub optima do wtrysku bezpośredniego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...